Терміновий автовикуп Рокитне. Ви проживаєте в місті Рокитне, і ви вирішили продати своє авто, але не знаєте, як це зробити правильно і безпечно? Ми вам розповімо. Будь-який власник автомобіля, при продажу авто, хоче продати свій автомобіль за максимально високою ціною, а також швидко і без ризику. Але не всі розуміють, що без допомоги досвідчених фахівців в цій сфері, це практично неможливо.

Для продажу автомобіля потрібно витрачати гроші на рекламу, час на покази автомобіля. А також нескінченні суперечки з покупцем, який завжди хоче купити дешевше і краще.

Ми візьмемо всі турботи і проблеми, пов’язані з продажем вашого автомобіля, на себе. Ми заслужено вважаємося лідером в сфері надання послуг з викупу автомобілів, і заслужили високу репутацію і довіру клієнтів.

Звернувшись до нас, ви не тільки заощадите час і нерви, а й отримаєте максимально високу ціну за ваш автомобіль. При цьому, без будь-яких витрат з вашого боку. Всі витрати з оформлення угоди компанія бере на себе.

Потрапили в аварію? Не біда, терміновий автовикуп після ДТП в Рокитному з нами, це дорого і швидко. Вам достатньо зайти на сайт і оформити онлайн заявку. Або ж замовити зворотний дзвінок і, надавши опис вашого авто по телефону, отримати попередню оцінку вашого автомобіля.

Якщо запропонована нами ціна вас влаштує (а вона завжди вище ніж у конкурентів так як ми даємо до 95% від ринкової вартості автомобіля), у зручний для вас час, до вас виїде безкоштовно наш фахівець для огляду і оцінки авто на місці. При потребі, у нас є свій евакуатор. Так що від вас буде потрібно тільки особиста присутність, необхідний пакет документів та ключі від вашого авто.

Гроші ви отримаєте готівкою одразу після оформлення угоди, і обумовлену суму, без будь-яких відрахувань.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 4

Call Now ButtonПозвонить сейчас