Терміновий автовикуп це унікальна послуга, яка призначена для максимального спрощення процедури продажу автомобіля. Ніколи ще процес продажу не був настільки простим і безпечним. Найголовніший плюс послуги в тому, що всю необхідну роботу виконають за вас, а саме, зроблять оцінку автомобіля, знайдуть покупця, і оформлять всі необхідні документи, єдине, що вам потрібно буде зробити, це зробити дзвінок, і отримати свої гроші.

Найбільше таких послуг потребують люди, чий автомобіль потрапив автокатастрофу. Терміновий автовикуп після ДТП в Яготині це ваше спасіння. З нами вам не доведеться витрачати багато часу на пошук покупця розбитого автомобіля або витрачати додаткові гроші на те щоб привести автомобіль в товарний вигляд, ми купимо автомобіль в такому вигляді, в якому він є.

Однак, крім автомобілів розбитих в ДТП ми викуповуємо:

  • Старі радянські автомобілі (Волга, Жигуль та інше)
  • Нові автомобілі та також старі (БУ)
  • Автомобілі не на ходу
  • Вживані автомобілі

Процес продажу автомобіля відбувається в кілька етапів. Ви телефонуєте до нас, наш консультант по вашим описам назве вам приблизну ціну вашого автомобіля, якщо вас ціна влаштовує, ми приїдемо до Вас, безкоштовно проведемо оцінку і назве вам остаточну ціну. Якщо остаточна ціна вас влаштовує, то протягом півгодини ми купимо Вашемо авто і ви отримаєте свої гроші. Автовикуп в Яготині з нами це дорого, швидко і безпечно.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 4

Call Now ButtonПозвонить сейчас