Вам потрібно продати автомобіль? Ви не знаєте, як це краще зробити і перебуваєте в пошуку найкращого рішення цієї проблеми? Тоді ви потрапили за адресою! Компанія «Авто 100» пропонує вам скористатися послугою термінового викупу авто в Димері, якщо вам ніколи чекати потенційного клієнта з кращою ціною.

Звичайно, завжди можна спробувати самостійно продати машину. Зробити якісні фото, розміщувати оголошення на сотні сайтів з продажу, а потім, якщо все вдасться, відповідати на дзвінки і виїжджати на покази. І в підсумку справа може закінчитися нічим, адже зустріч далеко не означає покупку. Якщо ви вже спробували такий метод і розчарувалися в собі як у продавцю, – не впадайте у відчай. Телефонуйте нам і ми дорого зробимо автовикуп в Димері.

Вибираючи професійну допомогу нашій компанії, ви отримуєте ряд переваг. 

  • По-перше, оцінювання проводить наш незалежний оцінювач, для того щоб ви отримали кращу ціну за ваше авто. 
  • По-друге, угоду оформляє спеціалізований юрист, щоб всі документи були в порядку з правової точки зору. 
  • По-третє, ми працюємо по всій території України, тому вам не потрібно їхати в який-небудь велике місто або столицю, щоб вигідно продати вашу машину.

Якщо з вашою машиною трапилася аварія або вона не на ходу, бита, фарбована, нерозмитнена – для нас не має значення. Ми здійснюємо автовикуп машин в Димері після ДТП і в будь-якому іншому стані. Всі ці фактори впливають тільки на кінцеву вартість. Ми завжди орієнтуємося на ціни по ринку. Також ми викуповуємо радянські, вітчизняні та зарубіжні авто, незалежно від марки, року випуску або країни виробника.

Якщо ви хочете отримати попередню оцінку вартості вашого авто, ви можете заповнити форму на нашому сайті. До заявки можна додати фото, необхідну інформацію про машину, чи траплялися ДТП. Наші фахівці з вами зв’яжуться.

Чи не хочете продавати авто багато місяців і не отримати результат? Телефонуйте нам і ми зможемо запропонувати вам вигідну ціну за машину і викупити її буквально за день!

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonПозвонить сейчас