Терміновий автовикуп в Славутичі. Сказати, що в наш час послуга Автовикуп стала дуже популярною, означає нічого не сказати. Сьогодні автовикуп – одна з найбільш затребуваних послуг в країні, серед автомобілістів. Найбільшу популярність вона придбала за часів кредитного буму. Коли всі кинулися брати кредити на нові автомобілі, і при цьому кудись треба було дівати старі.

Наша компанія надає послугу Автовикуп в Славутичі, викуповуємо дорого, працюємо швидко і якісно. Якщо вам терміново потрібно продати свій автомобіль за вигідною ціною, то більш вигідних умов, ніж у нас ви не знайдете.

Автовикуп в Славутичі

Автовикуп з нами це безпечно! У більшості людей слова – “терміновий автовикуп” асоціюється з шахраями. Особливо у людей старого гарту, які ще не довіряють покупкам і продажу в інтернеті. Запевняємо Вас, продавати автомобілі через дошки оголошень куди небезпечніше і проблематичніше ніж через подібні сервіси. Ми можемо вам гарантувати стовідсоткову надійність і безпеку угод, ми надамо всі необхідні документи, вся наша діяльність не виходить за рамки законодавства України і жодним чином його не порушує.

Потрібен терміновий автовикуп після ДТП в Славутичі? Ви потрапили за адресою, ми оформимо ваш автомобіль в короткі терміни за найвигіднішими цінами. Процес викупу автомобіля відбувається в кілька етапів:

  1. Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку на продаж автомобіля, наш оператор оцінить його і озвучить приблизну вартість, якщо ціна вас влаштує, до вас приїде наш оцінювач, після огляду автомобіля ви дізнаєтеся вже точну ціну.
  2. Протягом півгодини ми знаходимо покупця, оформляємо всі необхідні документи, і ви отримуєте свої гроші, відразу і готівкою.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Меню
Позвонить сейчас