Часто ДТП стає причиною продажу авто. Людина, що потрапила навіть в незначну аварію на підсвідомому рівні намагається позбутися від транспортного засобу на якому було пережито аварію. І це нормально, адже мало кому хочеться згадувати страшну картину події. До того ж після ДТП можуть терміново знадобитися гроші на лікування, або відшкодування збитку потерпілій стороні.

При цьому транспортний засіб часто не в кращому вигляді, і продати його досить складно, мало хто захоче купувати “биту” машину. Автомобілі після аварії не дуже добре розкуповуються, хіба що тільки на запчастини. Але продаж авто на запчастини, як правило, це дуже довго, і не вигідно, половина деталей просто викинеться, а то що згодиться, піде за зниженою ціною вартості. Тому найкращий варіант в цьому випадку це терміновий автовикуп.

Терміновий автовикуп Ставище

Наша компанія пропонує терміновий автовикуп в Ставище після ДТП. Багато років роботи в цій сфері дозволяє здійснювати угоди швидко і якісно. Вам більше не потрібно втрачати багато часу, адже угода укладається, всього лише за один день. Вам не потрібно буде шукати оцінювачів, проводити ремонт транспортного засобу. Ми це все зробимо за вас. Вам взагалі ні про що не потрібно буде думати.

Після заявки ми зв’яжемося з вами і в той же день проведемо оцінку транспортного засобу, враховуючи ваші побажання, і викуп авто. Ваша справа лише підписати документ купівлі продажу, і отримати свої гроші. Наша компанія викуповує автомобілі в будь-якому стані, і з будь-якими поломками.

Залишилися питання? Телефонуйте (044) 46-666-54 viber  (067) 407-03-60  viber (098) 152-97-43 і наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Продаж авто в Ставище з нашою компанією це швидко і дорого.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 4

Call Now ButtonПозвонить сейчас