Для багатьох автолюбителів актуальним є питання швидкого продажу машин, що мотивовано різними життєвими проблемами. Часом потрібні гроші на покупку нової моделі авто, оскільки наявне вже застаріло. Іноді це важливо після аварії, що обумовлено і психологічним моментом. Однак, швидко продати машину буває складно, – абсолютно не факт, що покупець сьогодні віддасть перевагу саме вашій пропозиції. Турбуватися не варто, – наша компанія “АВТО 100” здійснить терміновий автовикуп в Тетієві після ДТП і в багатьох інших випадках. Такий сервіс затребуваний і популярний, він в рази спрощує процес продажу.

Переваги співпраці з нашою нами:

  • По-перше, максимальна оцінка
  • По-друге, оперативність роботи
  • По-третє, законність угод
  • По-четверте, чесність і прозорість

Послугами нашої компанії скористалися сотні водіїв, – оцінивши ряд переваг, вони рекомендують наш сервіс своїм друзям і знайомим. До плюсів слід віднести оперативність, максимально можливу оцінку і швидке отримання продавцем грошей. При цьому ми викуповуємо автомобілі в будь-якому стані, як знаходяться на ходу, так і потребують ремонту.

Обов’язкова умова: у продавця повинні бути документи, що підтверджують право власності. Угоди оформляють досвідчені фахівці, – вони керуються нормами закону, свою роботу виконують на чесних прозорих умовах. Ми приймаємо автомобілі всіх марок, в тому числі, – що знаходяться в кредиті, а також які не пройшли розмитнення.

Запропонувати авто до продажу можна онлайн або зателефонувавши

Якщо дана пропозиція для вас своєчасно і важливо, – звертайтеся до нас прямо зараз! Подати заявку на продаж авто можна на нашому сайті або скориставшись телефоном. Доступні консультації менеджера, який надасть більш детальну інформацію і домовиться з вами про зустріч.

Ми візьмемо на себе всі турботи, пов’язані з оцінкою, зняттям транспортного засобу з обліку, а також вирішенням усіх інших проблем. В результаті, все це буде виконано оперативно, з мінімумом турбот з боку власника. Компанія “АВТО 100” з викупу автомобілів в Тетієві, а також в інших регіонах країни працює для всіх і кожного, – ми готові до плідної співпраці.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Call Now ButtonПозвонить сейчас