Хочете терміново продати свій автомобіль? Тоді ласкаво просимо на наш сайт, наша компанія здійснює терміновий автовикуп після ДТП в Вишгороді, викуповуємо авто з пробігом, нові автомобілі, старі радянські, в кредиті, і найголовніше – дорого і швидко і якісно!

Послуга Автовикуп вже давно не новинка, вона є в кожній цивілізованій державі. Наша компанія одна з найперших створених в Україні. На сьогодні, ми здійснюємо викуп автомобілів по всій країні. Не важливо, в якому технічному стані ваш автомобіль, і який у нього зовнішній вигляд, ми купимо абсолютно будь-яку машину.

Для того щоб продати нам свій автомобіль, вам потрібно зателефонувати або залишити заявку на оцінку авто, щоб дізнатися приблизну попередню вартість вашого автомобіля. Після чого Ви можете обміркувати, зважити всі за і проти, і якщо в остаточному підсумку ви вирішите що ціна вас цілком влаштовує, то передзвоніть нам і на Вашу електронну адресу приїде наш співробітник для оцінки авто. Процес оцінки авто безкоштовний, і займає не більше 10-ти хвилин.

Після оцінки ви дізнаєтеся остаточну ціну, і якщо все влаштовує, то протягом години ми купимо Ваше авто. Вам залишиться лише підписати пару бланків і забрати свої гроші. Розрахунок здійснюється готівкою і відразу на місці. Вам не доведеться спілкуватися з покупцем, займатися паперовою тяганиною і міцніше руїною, знімати з обліку ваш автомобіль (якщо є така необхідність) ми все зробимо за вас і найголовніше без вашої участі!

За довгі роки роботи через нас пройшли тисячі задоволених клієнтів, не один з них не пошкодував про те що звернувся в нашу компанію. Телефонуйте прямо зараз і не витрачайте свій час даремно, тільки ми викупимо ваш автомобіль дорожче всіх.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

 

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Меню
Позвонить сейчас