Терміновий викуп автомобіля у Львові – це один з найбільш затребуваних запитів останнім часом, який зокрема у тих, кому потрібно за короткий термін продати свій автомобіль і не втрачати при цьому нерви і час на пошуки покупців.

Цікавить терміновий автовикуп у Львові після ДТП? Таку послугу можна буде отримати завдяки компанії «АВТО 100».

Викуп автомобіля відбувається за такими правилами:

  • Складається заявка (по телефону / через сайт);
  • Оцінка автомобіля, оцінювач приїжджає в зазначений час і місце і проводить оцінку;
  • Складання договору і підписання всіх необхідних паперів;
  • Виплата грошей за Автовикуп відбувається протягом години після зустрічі покупця і клієнта.

Терміновий викуп автомобіля з нами – це ще зручно і практично. 

Адже скупка автомобілів відбувається в повній відповідності з законом! Клієнту надано буде якісний і професійний сервіс. А також безкоштовна діагностика автомобіля та укладання угоди в стислі терміни. Особливо підійдуть наші послуги тим клієнтам, які потрапили в ДТП і терміново потребують грошей. Припустимо людина потрапила в ДТП і розбила машину. Часу, грошей, або ж просто бажання на її відновлення немає. Тоді і приходить на допомогу наша компанія.

Автовикуп здійснюється як у Львові, так і інших містах України. При цьому автовикуп приймає не тільки машини після ДТП, але ще і машини будь-яких марок і будь-якому стані. Також відбувається автовикуп машин, які не пройшли процедуру митниці (нерозмитнені).

Ми також беремо на себе і всю тяганину з документами, страховкою, незалежною експертизою автомобіля і зняття автомобіля з постановки на облік. Саме завдяки цьому, наша компанія – це відмінний варіант для тих, хто хоче швидко продати свій автомобіль за хорошу ціну і з мінімальними витратами.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 6

Call Now ButtonПозвонить сейчас