Попри всі старання інженерів, які виробляють автомобілі, дорожньо-транспортні пригоди все ще трапляються повсюдно. Про те, що стає їх причиною в кожному конкретному випадку, будь то нікчемне стан дорожнього полотна, неуважність когось із учасників руху, погода або що-небудь ще – можна говорити довго.

Автовикуп Одеса після ДТП

Однак абсолютно в будь-якому ДТП, незмінним залишається наступне – продаж удареного автомобіля перетворюється для його власника на справжнісіньку «головний біль». Наша компанія створена саме для вирішення подібних питань. Якщо вам знадобився терміновий автовикуп в Одесі після ДТП – ви за адресою! З нами, ви забудете про виснажливих суперечках з оцінювачами. Необхідності мотатися по автосалонам. Паперовій тяганині, ризик нарватися на кидал або перекупників і інших «принади» продажу удареного авто.

Як все відбувається і скільки на це потрібно часу?

Слід розуміти, що час, який пройде від звернення, до безпосереднього продажу автомобіля, в кожному конкретному випадку – різний. Так, наприклад, якщо мова йде про нерозмитнений автомобіль або сильно пошкоджене ав то, то процес може зайняти трохи більше часу, ніж при продажу автомобіля після легкого ДТП з незначними ушкодженнями.

Однак ми розуміємо, що для переважної більшості наших клієнтів, час – вкрай важливий фактор. Тому, незалежно від обставин, ми гарантуємо, що з моменту звернення до отримання грошей пройде не більше доби. У загальному ж випадку терміновий автовикуп в Одесі після ДТП відбувається в 4 етапи:

  • По-перше, звернення до нас за допомогою телефону або подачі інтерактивної заявки на сайті
  • Виїзд оцінювача і, безпосередньо, оцінка
  • Укладення договору та оперативне вирішення «бюрократичних питань» з МРЕВ
  • Виплата грошей на руки

Окремо зауважимо, що з нами – ви не опинитеся в ситуації, коли обумовлена ​​вартість по кілька разів змінюється в процесі угоди. Оцінювач відразу озвучує остаточну ціну, за яку буде проданий автомобіль. Ймовірно, вона буде нижче середньоринкової, але не більше ніж на 5% -7%. Погоджуватися чи ні – ваш вибір. Однак, погодившись, ви позбавите себе від безлічі проблем. А також гарантовано продасте свій автомобіль протягом доби.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonПозвонить сейчас