Продаж уживаного автомобіля завжди пов’язана нескінченної паперовою тяганиною яка супроводжується фінансовими витратами і різними ризиками. Аж вже якщо мова йде про автомобілі, що потрапили в ДТП – ситуація ще гірше. Не те щоб їх було зовсім вже неможливо продати самостійно. Цілком можливо. Однак, для власника такого авто, процес продажу може перетворитися на справжнісіньку «головний біль». Якщо ви шукайте тих, хто готовий здійснити терміновий автовикуп в Лубнах після ДТП протягом доби – то наша компанія це найкращий вибір!

Переваги автовикупу в Лубнах

У нашій компанії найчесніші і найвищі ціни викупу, які ні краплі не занижені нижче ринкової. Однак найбільшим плюсом нашої компанії є саме швидкість продажу. І в цьому питанні ви гарантовано «будете в плюсі», так як вам не доведеться:

  • Об’їжджати автосалони і дилерські центри, чекати, поки їх оцінювач звільнитися.А потім – сперечатися про те, чи об’єктивна озвучена ним сума оцінки
  • Чекати, поки знайдеться клієнт, згідний на ваші умови угоди і нервувати, якщо людина передумала
  • Ремонтувати автомобіль, в разі, якщо ніхто не погоджується купити його в тому стані, в якому він опинився після ДТП
  • Обходити кабінети МРЕВ, заповнювати тонни макулатури, дізнаватися про чергове «сюрприз» від наших законодавчих органів і «насолоджуватися» іншими «принадами» бюрократії.

Крім того, ми гарантуємо, що з моменту звернення до нас з проханням здійснити терміновий автовикуп в Лубнах після ДТП (точніше – після укладення договору з нашим оцінювачем), до отримання вами грошей нар руки, пройде не більше доби.

Щодних ризиків

У нас все прозоро! Наш оцінювач, після огляду автомобіля, називає відразу підсумкову ціну продажу – без будь-яких «сюрпризів» в останній момент. Вибір, погоджуватися чи ні – за вами.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Call Now ButtonПозвонить сейчас