Пошкодження авто в ДТП можуть виявитися настільки серйозними, що відновлення машини буде просто недоцільним. У таких ситуаціях, терміновий автовикуп в Полтаві після ДТП дозволить позбутися від машини, отримавши на неї гідну винагороду.

Автовикуп в Полтаві після ДТП

Зателефонуйте прямо зараз або залиште заявку на викуп. Ми готові купити Ваше авто після ДТП у Полтаві вже сьогодні.

  • Авто після ДТП іноді треба вивозити евакуаторами. Організацію подачі евакуатору беремо на себе. При цьому з продавцем завжди заздалегідь обговорюється час подачі евакуатора;
  • Послуга викупу поширюється на всі види і моделі машин. Не має значення час її виробництва, наявність придатних до подальшого використання запчастин та інші обставини.
  • Всі дії з продажу машини відбуваються протягом декількох годин після Вашого звернення. Не потрібно довго чекати, відвідувати офіс компанії. До Ваш за місцем знаходження авто прибуває фахівець компанії. з ним в остаточній формі обговорюється питання відносно ціни машини.

Таким чином, кожен власник битої машини у Полтаві може з вигодою для себе позбутися непотрібного майна. При цьому йому не доведеться нести накладних витрат і втрачати свій час. Все буде зроблено фахівцями компанії.

Ціна викупу авто у Полтаві

Ключове значення має вартість авто що викуповується. Для розрахунку суми, яку Ви отримаєте від продажу авто після ДТП, можна скористатися нашим онлайн сервісом. По фото вкажуть приблизну ціну автомобіля. Якщо приблизна ціна вас влаштує, то до вас виїде наш фахівець, для детальної оцінки, яка в підсумку виявиться кінцевої. В результаті, оцінка відбувається швидко, чесно, відповідно до ринкової ціни.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonПозвонить сейчас