Досить часто причиною для продажу автомобіля стає дорожньо-транспортна пригода. Навіть коли автомобіль не сильно постраждав, і його можна відремонтувати, власник авто пережив ДТП спробує позбутися від автомобіля за кермом якого мало не потрапив в обійми смерті.

Автовикуп в Острозі після ДТП

Звичайно ж можна продати биту машину самостійно. Але є просто величезний шанс нарватися на перекупників та шарлатанів. Крім того самостійний продаж авто може розтягнутися на тривалий час, вам потрібно буде самостійно робити оцінку авто, показувати транспортний засіб покупцям, які будуть чіплятися до кожної подряпини, намагаючись збити ціну.

Можна продати авто після ДТП на запчастини, це вигідно, але продаж затягнеться на місяці. Часто після ДТП авто потрібно продати терміново, потрібні гроші для компенсації збитку постраждалій стороні, або для лікування травм отриманих в ДТП. У цьому випадку кращий вихід це терміновий викуп авто.

Наша компанія пропонує строковий автовикуп в Острозі після ДТП.

Основні переваги продажу авто через автовикуп

  • Операція відбувається всього лише за 1 день. Це дуже швидко і зручно.
  • Ми здійснюємо викуп авто в будь-якому стані.
  • Вам не потрібно викликати оцінювачів, або кудись їхати для твору оцінки транспортного засобу. Ми здійснюємо оцінку авто самостійно, оголошуємо справжню вартість авто, а після чого призначаємо ціну, за яку готові викупити транспортний засіб.
  • Вам ні про що не потрібно турбуватися. Ми все зробимо за вас, вам залишиться лише підписати договір купівлі продажу і отримати свої гроші.

Оформляйте заявку, у зручний для вас час до вас під’їде наш оцінювач, прямо до вас додому і проведе оцінку транспортного засобу і його викуп.

Є якісь питання? Телефонуйте в будь-який час доби!

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Call Now ButtonПозвонить сейчас