Терміновий автовикуп після ДТП в Конотопі – це оперативна послуга необхідна для тих автомобілістів, яким потрібно якомога швидше продати свою машину за вигідною ціною. Ми викупимо ваше авто, незалежно від його стану – марка, модель, рік випуску, технічний стан – все це не має значення. Наша компанія знайде покупця для вас, навіть якщо ваш автомобіль побував в ДТП.

Терміновий автовикуп в Конотопі

Вам не потрібно буде переглядати нескінченні оголошення, витрачати час і сили на поїздки по авторинках в пошуках гідних покупців. Аналіз і оцінку авто по його технічним станом фірма проводить безкоштовно.

Наші клієнти – це ті, хто цінує свій час і дорожить своїм комфортом.

Кваліфіковані співробітники нашої компанії протягом години уважно і акуратно здійснять аналіз і оцінку транспортного засобу, після чого буде проведена грошова виплата. Для того щоб дізнатися попередню вартість авто, можна заповнити заявку онлайн на сайті. Протягом 10 хвилин наш фахівець зв’яжеться з вами. Назве приблизну суму, яку ви зможете виручити від продажу автомобіля.

Автовикуп після ДТП в Конотопі

Наша компанія спеціалізується і викупі, так званих, проблемних авто. Ніхто не застрахований від зіткнень і аварій. Автомобіль, що побував в ДТП стає проблемою для автовласника. Наша компанія гарантовано викупить авто, навіть саме розбите і яке не підлягає ремонту. Скориставшись нашими послугами, вам не доведеться здійснювати такі підготовчі до продажу дії, як заміна деталей, полірування, хімчистка або фарбування.

Якщо ваш автомобіль новий і у відмінному стані. Наша фірма готова погасити кредит і виплатити вам грошовий залишок.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonПозвонить сейчас