Терміновий автовикуп в Сумах . Автомобіль це об’єкт підвищеної небезпеки і жоден, навіть самий обережний і уважний водій не застрахований від ДТП. Наслідки аварії непередбачувані і можна вважати великою удачею, якщо постраждали тільки автомобілі, люди залишилися неушкодженими. Але, в будь-якому випадку, ДТП це завжди незаплановані матеріальні витрати, розмір яких залежить від величини збитку, отриманого учасниками інциденту.

Терміновий автовикуп після ДТП в Сумах

Така послуга як терміновий автовикуп після ДТП в Сумах допоможе вам позбавитися від автомобіля з різними рівнями ушкоджень – невеликою вм’ятиною або просто купою металобрухту і хоча б частково компенсувати витрати.

Запуск процесу продажу починається із заповнення стандартної заявки, після чого з вами зв’язуються фахівці і призначають час, коли буде зручно зробити безкоштовну оцінку. Вам буде озвучена ринкова вартість і запропонована співмірна ціна на покупку з урахуванням стану машини.

Стандартна втрата від ціни, за яку ви могли б продати автомобіль самостійно – 5-7%. 

Які переваги автовикупу у Сумах Ви отримаєте?

  • швидкість угоди, угода може відбутися в день звернення
  • відсутність необхідності займатися усуненням наслідків аварії і передпродажною підготовкою
  • немає ризику і шансу потрапити на «кидал»
  • ніякої паперової тяганини, все оформлення ляже на фахівців
  • можливість продати нерозмитнені і кредитні авто

А найголовніше – це професіоналізм фахівців, з якими ви будете працювати. Складно визначити точну вартість автомобіля, не будучи експертом. Непросто промоніторити юридичну чистоту угоди, не маючи спеціальної освіти. Неможливо швидко оформити документи в державних структурах, не маючи налагоджених контактів. Звертаючись до компанії, яка займається автовикупом Ви економите не гроші, а час і нерви.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Меню
Позвонить сейчас blank