У наші дні така послуга як терміновий автовикуп в Тернополі, стала дуже популярна. Її суть полягає в тому, що компанія яка займається викупом авто, бере на себе всі труднощі пов’язані з продажем авто, і сама повністю виконує і контролює весь процес. Це дає можливість власнику продати авто швидко і без будь-яких проблем.

Автовикуп Тернопіль після ДТП

Найчастіше такого роду послуга затребувана у власників автомобілів, що побували в ДТП. Адже нині продати бите авто дуже складно, а зовсім розбите або авто не на ходу так взагалі нереально. І єдине що можете зробити самостійно – це продати машину на метал (якого в іномарках не так вже й багато) і запчастини. В результаті отримаєте мізер, з якого вам доведеться ще заплатити людям і за розбирання.

Звичайно ж, мало хто хоче витрачати час на продаж автомобіля, і вже тим більше у випадку з ДТП, яке в більшості випадків переслідує великі фінансові втрати, на які у вас просто може не виявитися грошей.

Якщо ви раптом потрапили в подібну ситуацію, то ласкаво просимо в нашу компанію avto100. Ми купимо ваш автомобіль після ДТП в Тернополі за найвигіднішою ціною. Тільки в нашій компанії вам нададуть негайну професійну допомогу. Ми транспортуємо ваше авто з місця аварії. Протягом 5-ти хвилин проведемо детальний огляд і запропонуємо найвищу ціну за ваш автомобіль. Вирішимо всі проблеми з МРЕО, виплатимо кредит за авто і тд. Телефонуйте нам вдень і вночі, наш телефон доступний для клієнтів в будь-який час доби.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 4

Call Now ButtonПозвонить сейчас