Як говориться у відомому фільмі: “Той, у кого є машина, мріє її продати …”. Сміливо можна додати: “Особливо, якщо машина після аварії”. Чим швидше ви з нею розлучитеся, тим менше клопоту і негативних емоцій. І тим швидше ви зможете купити новий автомобіль. Ми можемо забезпечити вам терміновий автовикуп в Рахові після ДТП. Телефонуйте і швидше позбавляйтеся від своєї проблеми! Викупимо ваше авто протягом години.

Терміновий автовикуп в Рахові після ДТП

За фото визначимо вартість автомобіля, вирішимо питання з транспортуванням. Робимо оцінку всіх видів і моделей автомобілів! У нас є для цього грамотні і досвідчені фахівці.

Оформлення всіх необхідних документів ми беремо на себе. Це зроблять наші юристи. Все буде швидко і законно.

Ви вже представили, скільки часу зекономите? Не потрібно буде мотатися в автосервіс, чекати і турбуватися, коли ж закінчаться ремонтні роботи. Купуємо автомобілі «як є».

Ви заощадите не тільки час, але і гроші! Вам не доведеться оплачувати евакуатор для розбитої машини і стоянку, поки ви будете вирішувати інші питання.

Як нам це вдається? Просто ми займаємося цим давно і професійно! У нас є досвідчені фахівці і налагоджені контакти в певних структурах. Ми самі займаємося питаннями ремонту, продажу та оформлення документів.

Якщо машина сильно розбита і не підлягає відновленню (на жаль, буває і таке), ми зможемо оцінити те, що від неї залишилося, і викупимо за максимально високою ціною.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Call Now ButtonПозвонить сейчас