Ваше авто постраждало в ДТП і ви не знаєте що робити? То ми вам допоможемо! Наша компанія займається послугою: автовикуп в Сваляві. Саме тут ви зможете продати своє авто за найкращою ціною. Саме тут ви зможете продати своє авто після ДТП. В незалежності від марки вашого авто, стану (нерозмитнений, не на ходу, після потопу). Наші експерти, проведуть незалежну експертизу, в результаті якої, буде відома вартість вашого автомобіля. Наші юристи, зроблять повне переоформлення документів, страховки і зняття авто з обліку.

Ми вже більше 10 років займаємося авто викупом. Наша компанія завжди ставилися з повагою до наших клієнтів, і завжди йшли до них на зустріч. За весь цей час, у нас накопичилося досить багато досвіду за допомогою якого, ми зможемо організувати продаж вашого авто на найвищому рівні.

Як ми оцінюємо ваше авто?

Перед тим, як влаштуватися на нашу роботу, всі співробітники пройшли жорсткий відбір. Наші співробітники регулярно проходять підвищення кваліфікації, щоб максимально швидко і точно визначити вартість автомобіля.

Безпека проведення операції.

Ми гарантуємо якісне і швидке проведення автовикупу, без будь-яких проблем. За всю історію нашої компанії, у нас не було жодного незадоволеного клієнта, а ваше слово, як нашого клієнта – закон.

Швидкість роботи.

Ми вже маємо чималий досвід у сфері викупу авто у Сваляві після ДТП. Наші юристі, завжди швидко оформляють всі необхідні документи, це допоможе нам швидше провести операцію.

Простота

Щоб продати свій транспортний засіб, залиште заявку на викуп, і ми все зробимо за вас. Оцінимо стан вашого авто, оформимо всі необхідні документи. Вам потрібно тільки підписати договір і отримати гроші за ваш автомобіль.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас