Аварія – велика неприємність для будь-якого автовласника, особливо якщо Ваш автомобіль став непридатним. Продати машину після ДТП на перший погляд легка процедура. Але варто приступити до цієї справи, як виникає безліч питань. Буде потрібно чимало сил, а також нервів на пошук покупця. До того ж, на це піде чимало часу, а вкладати кошти на відновлення автомобіля немає сенсу, так як ремонт буде коштувати чималих грошей. Саме з цих причин продати авто після ДТП є найкращим варіантом.

Наша компанія завжди відкрита для спілкування з клієнтами. Ми допоможемо вирішити вашу задачу в день звернення.

Терміновий автовикуп в Мелітополі після ДТП -компанія АВТО 100 вирішить Вашу проблему ми викупимо ваше авто в будь-якому стані!

Всього 3 кроки для швидкого продажу автомобіля в Мелітополі:

  1. Залиште заявку на сайті, і наші фахівці зателефонують до Вас в будь-який зручний час.
  2. Домовившись про зустріч, оцінювач виїжджає на вказане вами місце і проводить об’єктивну оцінку, визначаючи вартість автомобіля.
  3. Далі укладаємо договір, оформлюємо всі необхідні документи.
  4. Виплачуємо гроші в день зустрічі клієнта і покупця.

Якщо Вас влаштовують наші умови, і ви хочете продати свій битий автомобіль якомога швидше, оцінювачі нашої компанії готові на виїзд для оцінки вашого авто в будь-яку точку Києва. Ми вивеземо ваш автомобіль безкоштовно в найкоротші терміни. До того ж звернувшись до нас, ви зможете за лічені години отримати грошові кошти за ваше авто.

Звернувшись в компанію АВТО 100, Ви зможете оперативно, а також вигідно продати свій автомобіль без особливих зусиль з оптимальними умовами співпраці! Гарантуємо найкращі враження від угоди!

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonПозвонить сейчас