Практично кожна сім’я нашої країни має хоча б один особистий автомобіль. Але буває таке, що сьогодні авто подобається, а вже завтра хочеться оновити автопарк. Або трапляються якісь події, які призводять до необхідності терміново продати машину і отримати гроші. У будь-якому з цих випадків, наша компанія «Авто100» пропонує вам скористатися послугою Автовикуп в Житомирі – це дорогі ціни на скупку і ефективний спосіб отримати максимум з продажу вашого авто.

Терміновий автовикуп в Житомирі

Якщо вам потрібні гроші, грубо кажучи «на вчора», тоді терміновий автовикуп в Житомирі – то, що вам потрібно. Адже бувають різні ситуації, коли вже не так важлива вигода і можливість урвати більшу суму, а можливість допомогти близькій людині або виплатити кредит. У таких випадках, немає можливості самостійно займатися продажем, адже це може зайняти занадто багато часу. Тому найкращий вихід – скористатися послугами нашої компанії.

Як ми працюємо?

  • Ви оформляєте заявку;
  • Ми зідзвонюємося, погоджуємо дату, час і місце зустрічі для проведення оцінки авто;
  • Після машину оглядає незалежний фахівець;
  • Якщо вас влаштовує озвучена сума, наш юрист готує документи;
  • Розбираємося з документальними формальностями, і ви отримуєте гроші, а ми забираємо авто.

Які авто ми викуповуємо?

Все, крім викрадених. Насправді нам не важливо, в якому стані машина. Ми виробляємо автовикуп авто після ДТП (в Житомирі і по Україні), биті, вживані, нерозмитнені, кредитні, фарбовані, старі та нові, вітчизняні та зарубіжні. Стан авто впливає тільки на кінцеву суму, яку ви отримаєте після операції. Тому звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ми гарантовано викупимо ваше авто.

Якщо у вас залишаться питання щодо викупу авто у вашому місті, телефонуйте нам за телефонами на сайті або залишайте заявку і ми вам передзвонимо.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Call Now ButtonПозвонить сейчас