Швидкий викуп старих автомобілів

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги
  4. /
  5. Швидкий викуп старих автомобілів

Швидкий викуп старих автомобілів. Давно відомо, що для багатьох з нас автомобіль – це вже не розкіш, а засіб пересування. Автомобіль час від часу потрібно міняти, купуючи новішу, більш досконалу і дорогу машину. Крім того, автомобіль – це цінне майно. Від продажу авто ви, природно, отримаєте велику суму грошей, яка може знадобитися в непередбаченій ситуації. Які б причини вами не рухали при продажу автомобіля, перед вами неодмінно гостро постане питання – як швидко і вигідно продати авто в Україні?

У чому переваги викупу авто від АВТО100?

Ви, звичайно, можете вивісити оголошення спеціальну авто сайти з продажу авто, але, на жаль, навряд чи вам вдасться продати ваше авто швидко і вигідно, так як попит на такі машини набагато нижче, ніж пропозиція. До того ж викуп старих автомобілів, наприклад, 2006-2009 року випуску відбувається за цінами, які часто не набагато нижча за вартість аналогічних автомобілів цієї ж марки на сайтах оголошень.

Купівля автомобіля з пробігом – надійно і вигідно!

Це одні з головних причин, чому варто звертатися за послугою з викупу автомобілів з пробігом саме в нашу компанію. Якщо ви збираєтеся продавати автомобіль саме в терміновому порядку, то, на жаль, продати його за повну ринкову вартість вам навряд чи вдасться. Якщо продаєте терміново, значить, істотно знижується ціна – такі закони ринку. Однак, незважаючи на це, при терміновому продажі нам Ви втратите всього до 10% від ринкової вартості машини.

Термінова скупка автомобілів

Ми ставимо вигоду клієнта нарівні зі своїми інтересами. Тому ми пропонуємо вам вигідні умови термінового викупу авто по всій Україні. При яких ви не тільки економите час, а й отримуєте за авто суму більшу, ніж, ніж, ви продасте його на стороні.

Звернувшись в нас, Ви можете бути впевнені, що вашу машину огляне досвідчений оцінювач. Оцінювач встановить реальну суму вартості авто. Викуповуючи іномарку або вітчизняний автомобіль в терміновому порядку, ми надаємо вам можливість отримати гроші відразу ж. До того ж, сума, виручена вами від продажу машини буде трохи менше реальної ринкової вартості авто. Але при цьому, вам не доведеться витрачати час і нерви на пошук покупця. А також нести непередбачені додаткові витрати. Ми викупимо ваш автомобіль без всяких труднощів і тяганини, без всякої паперової тяганини.

П’ять причин вибору компанії «АВТО100»

  • Економія часу. Процедура покупки автомобіля з пробігом відбувається дуже швидко, буквально протягом години. Після огляду та оцінки автомобіля в терміновому порядку оформляються і підписуються документи купівлі-продажу. Ви отримуєте гроші, ми – вашу машину.
  • Знімаємо з обліку самі. Ви отримуєте гроші і все, машину з обліку ми знімемо самі.
  • Справедлива оцінка вартості автомобіля. Наші кваліфіковані фахівці здійснять грамотну оцінку вашого автомобіля на місці. А також визначать його точну ринкову вартість. Тому не думайте, що, скориставшись нашими послугами по скупці машин, ви позбудетеся більшої частини грошей. Навпаки, скупка авто – це те, що дійсно вигідно.
  • Високі ціни за викуп. Звичайно, повну вартість від термінового продажу авто ви не зможете отримати. Однак, ми пропонуємо вам найвищу ціну за авто в процентному відношенні до ринкової вартості авто. Ціна залежить від марки, року випуску і стану автомобіля. У будь-якому випадку, ви залишитеся в вигідному положенні, тому що ми здійснюємо викуп автомобілів швидко і за велику суму.
  • Негайна видача грошей за авто. У нас ви отримаєте гроші відразу ж після оформлення угоди і підписання документів купівлі-продажу.

Збираючись терміново продати свій автомобіль, не забувайте про те, що навіть в цьому випадку ви можете отримати максимальну вигоду від його продажу. Ми надає вам таку можливість, пропонуючи послугу по швидкому викупу авто.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас