Незалежна експертиза авто після ДТП

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги
  4. /
  5. Незалежна експертиза авто після ДТП

З появою автомобілебудування в світі, життя людей значно спростилася. Машина давно перестала бути розкішшю. Вона стала просто необхідністю. У зв’язку з чим, ринок автомобілів збільшився, а на дорогах з’явилася велика завантаженість. Щодня, на дорогах відбуваються різні дорожні транспортні пригоди, суперечки і конфлікти. Тому іноді допомога незалежного експерта буває просто необхідна для подальших дій.

Незалежна експертиза авто – швидко і якісно

Ніхто не застрахований від дорожньо-транспортної пригоди, будь то новачок за кермом, або досвідчений водій, і навіть пішохід. Неприємності на дорожніх магістралях трапляються з найрізноманітніших причин, а особливо в великих містах-мегаполісах. Якщо так сталося, що Ви потрапили в аварію, не поспішайте панікувати, просто зателефонуйте нам і ми оцінимо вартість заподіяної Вам шкоди.

Наші фахівці оцінять вартість шкоди в найскладніших випадках

Наші співробітники високої кваліфікації професійно і в найкоротші терміни зможуть визначити причини виникнення аварії. Зможуть відновити події, що відбулися і зробити вірну оцінку заподіяної шкоди. Страхові компанії, що відшкодовують збитки потерпілого, співпрацюють з оцінювачами, які діють в її інтересах. Тому схильні занижувати справжню вартість збитків. У разі виникнення такої ситуації, наша компанія авто100 – готова Вам допомогти, і зробити своїми силами правильну і реальну оцінку заподіяної шкоди.

Зроблені нашою компанією справедливі розрахунки Вашого збитку, гарантовано будуть прийняті в будь-який страховою компанією. Звернутися до нас, за отриманням послуги незалежної експертизи, може кожен потерпілий, адже де робити експертизу, згідно із законом, є свободою вибору кожного автовласника, тому не обов’язково робити її у оцінювачів страхової компанії.

Незалежна експертиза часто затребувана при придбанні автомобіля, або ж при його продажу. Наші висококваліфіковані досвідчені оцінювачі, проведуть огляд і зроблять діагностику автомобіля. На підставі чого визначать його справедливу ринкову вартість, завдяки чому Ви зможете сторгуватися і зберегти сімейний бюджет.

У день звернення наші професійні експерти виїжджають в потрібне місце, проводить огляд автомобіля, заповнює акт, фотографують. Всі необхідні документи обов’язково оформлюються лише в присутності представників постраждалої сторони.

Якщо Ви шукаєте де якісно і швидко зробити незалежну експертизу – то Ви звернулися за потрібною Вам адресою!

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Меню
Позвонить сейчас