В гаражі стоїть автомобіль, у якого двигун погано заводиться. Щось стукає під час їзди, та й виглядає він жахливо, але документи були загублені або при їх оформленні була допущена помилка, тому процес продажу буде важким. Часто трапляється і так, що куплені в іншій країні автомобілі неправильно оформляють і через це теж виникають проблеми при їх продажу. Щоб навести порядок в документації доведеться витратити чимало грошей і нервів, а можна вибрати варіант простіше – викуп авто з проблемними документами нашою фірмою.

Ми є фахівцями в даній галузі і знайомі з великою кількістю різних моментів, які можуть зустрітися при оформленні документів. У нас можливий викуп проблемних авто з вигідною оплатою. Такий спосіб продажу окупитися для вас безсумнівно. Крім того, якщо цінуєте свій власний час, пошук покупців може затягнутися надовго. Але у нас скупка проблемних авто проводиться дуже швидко і ефективно.

Викуп проблемних авто

Зателефонуйте нам про це детальніше оформлення угоди. Ви будете здивовані дізнавшись, що все можна оформити за один день і відразу ж отримати гроші. Виберете зручний день для зустрічі і оцінки автомобіля. Під час оцінки вам буде запропонована сума і якщо вона вам до душі, тоді настає етап підписання договору. Документи оформляються тут же при зустрічі, і, одночасно з цим, ви отримуєте гроші.

Є багато критеріїв за якими вважається автомобіль проблемним. Наприклад, згоріле, що потонуло, з обмеженнями, загубленими документами і т.д. Їздити на такому транспорті неможливо, а тримати купу металобрухту в гаражі мало хто захоче. Вигідніше продати непотрібну машину і придбати ту, яка не приноситиме проблем. Щоб це зробити, зверніться до нас і ми вам допоможемо.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 4.3 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonПозвонить сейчас