Продам авто після ДТП Київ. Будь-яке ДТП, не важливо наскільки воно було важким, залишає якийсь «шрам» на автомобілі. У підсумку, машина після ДТП вже ніколи не буде безпечним засобом пересування для свого власника. Ніякі капітальні ремонти не допоможуть повернути автомобілю колишню надійність і безпеку. Залишається їздити на авто, сподіваючись на краще. Або ж можна продати машину після ДТП.

Як продати авто після ДТП Київ?

  • По-перше, продати биту машину можна через соц. мережі або спеціалізовані сайти. Просто пишіть в пошуковик «продам авто после дтп київ». В результаті, Вам відразу покажуть на першій же сторінці пошукової видачі всілякі сайти, якісь майданчики для подачі оголошень, які спеціалізуються на продажу авто. Деякі з них безкоштовні, деякі платні. Розміщуєте оголошення і чекаєте покупця. Якщо пощастить, то авто після ДТП куплять вже на наступний день. А якщо ні, то Вам доведеться чекати тижні або навіть місяці.
  • По-друге, це послуга Автовикуп після ДТП Київ. Телефонуйте нам і за пару годин Ваше аварійне авто продано. Ми викуповуємо автомобілі швидко і дорого. Пропонуємо до 90% ринкової ціни. Якщо Ви згодні з нашою оцінкою автомобіля – ми відразу викуповуємо машину. А Ви в свою чергу отримуєте повну суму за авто одним платежем без жодних розстрочок.

Які автомобілі ми готові викупити в Києві?

У місті Київ Ви можете продати нам будь аварійне авто: після ДТП, бите, з-під таксі, нерозмитнене, авто не на ходу, після пожежі, відновлене, після капітального ремонту, без мотора, з поломками, потопельник, після події, зі зламаним АКПП , зі зламаним двигуном і так далі.

До речі, для нас не має значення, якої марки Ваш автомобіль або якого року випуску він. Ми купимо будь-яку машину після ДТП в г. Киев, з будь-яким типом кузова і без різниці в якій комплектації. Крім того, ми скуповуємо не тільки легкові, але і вантажні аварійні автомобілі в Києві.

Продам авто після ДТП Київ – Як з нами зв’язатися?

Залишайте заявку на сайті, пишіть на Вайбер, телефонуйте на номери: (067) 407-03-60 або (098) 152-97-43, або ж (044) 46-666-54. Що добре, ми працюємо без вихідних і готові виїхати навіть на місце ДТП.

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас