Продати битий автомобіль після ДТП

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги
 4. /
 5. Продати битий автомобіль після ДТП

Продати битий автомобіль після ДТП. Дорожньо-транспортна пригода – це найгірше, що може статися з водієм на дорозі. На жаль, аварії на дорогах України відбуваються досить часто. В результаті, сотні машин відправляються на металобрухт або на авторозбирання. Власники отримують жалюгідну грошову винагороду від такого продажу. Але ж ці смішні гроші не зможуть залікувати і краплі тих фізичних і душевних ран, отриманих в результаті ДТП.

Як продати биту машину після ДТП?

Способів продажу аварійних авто існує декілька:

 • По-перше, металобази і авторозбирання. Вони скуповують задешево все і в будь-якому стані.
 • По-друге, можна самостійно розібрати авто і окремо продати нужденним покупцям. Такий продаж найвигідніший. Але вимагає витрат сил і часу.
 • По-третє, Автовикуп після ДТП.

Що таке Автовикуп після ДТП?

Викуп авто після ДТП – це зручна послуга, яка всього за пару годин викупить Ваш автомобіль. У підсумку, Ви отримаєте гідні гроші за машину прямо на руки. Що ще краще, викуп авто після аварії виплачує всю суму відразу ж. При цьому автомобіль законно переоформляється. До речі, з переоформленням ми допомагаємо безкоштовно.

Наші фахівці займаються оцінкою і викупом битих машин вже десять років. Ми викуповуємо транспортні засоби дорого і дуже швидко. Працюємо по всій території України без вихідних.

Які авто скуповує автовикуп після аварії?

Автовикуп після ДТП скуповує будь-які биті авто:

 • всіх моделей, комплектацій і марок: від дорогих іномарок (Форд, Лексус, Ягуар, Мерседес, Тойота, Фольксваген, БМВ, Ауді, Вольво і т.д.) до китайських (Чері, Джилі, Грейт Волл, БИД та інших).
 • будь-якого року випуску і в будь-якому стані: биті, після ДТП, аварійні, з несправностями, нерозмитнені, іржаві або з гнилим кузовом, без мотора, з поломками, з битими стеклами або фарами, на єврономерах, биті з пробігом або з-під таксі, нема на ходу і інші.
 • це може бути бите легкове або вантажне авто, або спец. техніка.

Які параметри впливають на вартість битого автомобіля?

Зрозуміло, кожний транспортний засіб має свою ціну. Його вартість залежить не тільки від марки, моделі та комплектації. Наші оцінювачі також звертають увагу на рік випуску, попит на ринку, взаємозамінність комплектуючих з іншими моделями або марками, стан автозапчастин та корпусу, а також оригінальність деталей. Якщо деякі запчастини були замінені на китайські аналогічні то, само собою зрозуміло, цей факт вплине і на загальну ціну.

Як продати нам бите авто?

Викуп авто після ДТП викуповує биті машини по всій Україні. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте нам за телефоном: (067) 407-03-60, (098) 152-97-43 та (044) 46-666-54. Ми приїдемо до Вас, безкоштовно оцінимо і швидко викупимо аварійний автомобіль хоч сьогодні.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Позвонить сейчас