Здати машину на розбирання. Якщо Ваш автомобіль побував в ДТП, битий або знаходиться не на ходу, безумовно його все ще можна продати. Багато водіїв залишають зламане або бите авто гнити на вулиці або в гаражі. Звертайтеся до нас і здайте машину на розбирання вже сьогодні.

Що таке викуп автомобілів на розбір?

Прийом авто на розбір – це послуга, яка купує транспортні засоби, не підлягають ремонту. Скупка автомобілів на запчастини займається викупом абсолютно всіх автомобілів в різному стані. Працюємо на ринку більше десяти років. Здати авто на розбирання можна всього за пару годин з переоформленням транспортного засобу. Приймання авто на розбір пропонує найвищу ціну на ринку за непридатні до використання автомобілі.

Кому може бути корисна послуга Прийом автомобілів на розбирання?

Здати машину на розбирання може знадобитися практично кожному власникові авто в таких випадках:

  • По-перше, якщо автомобіль потрапив в дорожньо-транспортну пригоду і був неабияк пошкоджений.
  • По-друге, якщо транспортний засіб зламалося або його запчастини зносилися і вийшли з ладу.
  • По-третє, якщо дана марка і модель авто не користується попитом на ринку старих машин і її не виходить продати.

Які машини можна здати на розбирання?

Скупка автомобілів на запчастини може прийняти на розбирання легковий і вантажний транспорт, спецтехніку, мотоцикли і т.д. Що добре, Ваш транспортний засіб може бути будь-якої існуючої марки: Volvo, Toyota, Mitsubishi, Acura, Chery, Chevrolet, Mercedes-Benz, Audi, MG, Opel, Daewoo, Nissan, Dodge, Suzuki, Fiat, Ford, Kia, Geely, Skoda, Smart, Dacia, Volkswagen, Citroen, Chrysler, Land Rover, Renault, Infiniti, Porsche, Daihatsu, SEAT, Bentley, BMW, Subaru, Ssang Yong, Peugeot, Honda, Jaguar, Great Wall, Lexus, Ravon, Hyundai, Tesla , Jeep, Mini, Pontiac і так далі.

Продати авто на запчастини Україна можна навіть якщо машина знаходиться в такому стані: аварійне, на єврономерах, без мотора, з поломками, з пробігом, після ДТП, згоріле, бите, з-під таксі, нерозмитнене, авто потопельник, з розбитим лобовим склом, зі зламаним двигуном, проблемне, з битими фарами, з вм’ятинами, покотився, зі зламаною АКПП, без коліс, що не на ходу і т.д.

Що ще краще, здати машину в розбирання можна будь-якої моделі і без різниці в якому кузові. Рік випуску і комплектація теж не мають значення.

За скільки можна здати машину на розбирання?

Прийом автомобілів на розбирання пропонує великі гроші за зламані і биті транспортні засоби. Дізнатися за скільки можна здати машину на розбирання можна прямо на сайті. Для цього знайдіть форму заявки і заповніть інформацію. Щоб отримати більш об’єктивну оцінку онлайн прикріпіть чіткі фотографії автомобіля.

Крім того, зв’язатися з нами можна і по телефону. Телефонуйте на один з номерів: (067) 407-03-60, (098) 152-97-43, (044) 46-666-54 і продайте машину на запчастини вже сьогодні. До речі, викуп автомобілів на розбір працює без вихідних навіть у святкові дні.

Де працює викуп авто на розбирання?

Здати машину на розбирання можна в будь-якому місті України. Ми працюємо по всіх областях, по місту Київ і, зокрема, по містах і населених пунктах Київської області.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас