Скільки коштує мій автомобіль калькулятор

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги
  4. /
  5. Скільки коштує мій автомобіль калькулятор

Коли людина приймає рішення взяти продати автомобіль, то дуже велику роль грає оцінка транспортного засобу. Щоб дізнатися, скільки реально коштує Ваш автомобіль можете скористатися нашим онлайн калькулятором. Залиште заявку на викуп і ми по телефону розрахуємо вартість авто з пробігом. Таким чином Ви отримаєте безкоштовну онлайн оцінку авто.

Передпродажна оцінка автомобіля онлайн

Однак, Важливо зрозуміти за яким принципом відбувається оцінка авто і чим керуються експерти при винесенні свого вердикту.

Критерії, за якими проводиться оцінка

Для початку давайте розберемося по яким критерію проводиться оцінка транспортного засобу.

Ринкова ціна автомобіля

Це один з найбільш важливих критеріїв. Експерти-оцінювачі тримають руку на пульсі актуальних пропозицій на ринку купівлі-продажу авто. Вони знають, які марки і моделі зараз більш затребувані, а які – не дуже затребувані. 

Технічний стан і справність авто

Оцінювач перевіряє транспортний засіб на кількість пошкоджень, подряпин, вм’ятин. Оцінюється загальний зовнішній вигляд автомобіля, наприклад, наявність іржі. Якщо стан автомобіля в технічному плані не є достатньо прийнятним, то сума викупу відповідно зменшиться.

Термін використання і рік випуску автомобіля

Зазвичай автомобілі дуже сильно починають втрачати в ціні після досягнення 10 річного віку. Однак це стосується в основному автомобілів російського, українського або китайського виробництва. У разі якщо мова йде про японських, американських чи європейських марках, то тут оцінювачі більш гнучкі та лояльні до тривалого періоду експлуатації.

Юридична чистота

В даному випадку перевіряється, чи не знаходиться автомобіль не перебуває під арештом і не є запорукою іншого кредитора. В іншому випадку у викупі відмовлять, так як існує ризик, що інший власник може пред’явити права на даний транспортний засіб.

Розрахувати вартість авто з пробігом

Звичайно ж, для того щоб точно оцінити транспортний кошти, потрібно щоб його оглянув експерт-оцінювач. Залиште заявку на викуп і до Вас безкоштовно приїде наш експерт-оцінювач. 

Наші оцінювачі працюють практично цілодобово і можуть провести огляд транспортного засобу здійснивши виїзд до клієнта.

При огляді в першу чергу експерти беруть до уваги технічний стан і справність автомобіля. 

Результати тестування можна отримати досить швидко, протягом години. Тому в разі необхідності швидкого отримання грошових коштів, це велика перевага.

Після закінчення перевірки експертом і отримання висновку, ми запропонуємо викупити у Вас автомобіль. Таким чином, Ви при бажанні зможете продати автомобіль вже сьогодні!

Онлайн оцінка авто: такі машини можна оцінити?

Ми оцінимо Ваш автомобіль будь-якого виду: легковий, вантажний, тягач, самоскид, екскаватор, навантажувач, бульдозер. 

Онлайн оцінка проводиться для всіх марок, включаючи Audi, Toyota, KIA, Hyundai, Mercedes, Mazda, Honda, ВАЗ, Daewoo, Renault, Peugeot, Suzuki і інших. 

Оцінка авто онлайн проводиться як для нових, так і для старих, битих, аварійних, після ДТП, після потопу автомобілів.

Залиште заявку і дізнайтеся скільки коштує Ваш автомобіль протягом 5 хвилин!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас