Викуп авто не на ходу . У гаражі припадає пилом старий автомобіль, який вже давно не заводиться, та й ремонт його коштує дорого? Не варто затягувати продаж цього металобрухту, оскільки з кожним днем він коштує дешевше і дешевше. Зверніться до нас і ми викупимо авто не на ходу з оформленням всіх необхідних документів.

Чому наша компанія повинна вас зацікавити?

  1. Ми працюємо дуже швидко. Якщо ви зараз залишите заявку, то протягом декількох хвилин з вами зв’яжеться наш співробітник. Під час бесіди буде встановлено зручний час для зустрічі за вказаною вами адресою. Зустріч необхідна для оцінки вартості транспорту та підписання договору, якщо вам підійде встановлена ​​сума.
  2. Питання юридичного характеру ми беремо на себе. Від вас нічого не потрібно, лише стандартний набір документів на автомобіль. Переоформлення відбувається досить швидко, і ви зможете протягом пари днів отримати свої гроші.
  3. Наші працівники компетентні і мають великий досвід в сфері скупки автомобілів в різному стані.

Багато людей захаращують свої гаражі і комори непотрібним мотлохом, тільки буває так, що речі, які вам не потрібні, можуть принести користь іншим. Нехай у ваших домівках і гаражах не буде нічого зайвого, а в гаманці буде побільше грошей, а ми вам у цьому допоможемо.

Набагато простіше відбувається скупка авто не на ходу за допомогою наших послуг, ніж самостійні пошуки покупців. Мало хто хоче брати машину після аварії або вже в такому технічному стані, що її ремонт буде коштувати дорожче, ніж покупка звичайної функціонуючої машини. Вкладати в неї тисячі, щоб продати потім як робочий автомобіль, не завжди вигідно. Якщо це не ваша спеціальність, то процес може затягнутися не на один місяць, набагато легше і вигідніше позбутися від мотлоху за пару днів і забути про цю проблему, при цьому отримавши гроші, які ніколи зайвими не бувають.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 5

Call Now ButtonПозвонить сейчас