Скупка машин після аварії. Великі аварії і дрібні події на дорогах, на жаль, трапляються щодня по всій території України. Уникнути такої неприємності не можуть навіть водії з великим досвідом водіння. Що ще гірше, авто після аварії навіть якщо його полагодити, більше не буде на сто відсотків безпечним. В результаті, машини після аварії намагаються продати. Але не завжди це вдається. Мало хто хоче купити собі транспортний засіб після ДТП.

Як швидко продати автомобіль після аварії?

Якщо Вам необхідно продати бите авто, то є два варіанти продажу:

  • По-перше, завжди можна продати машину на розбирання або на запчастини. Такі автомобілі охоче скуповують. Однак, Ви отримаєте за нього смішні гроші, які навряд чи Вас порадують.
  • По-друге, скуп авто після аварії готовий дорого купити транспортний засіб в будь-якому стані. Ви отримаєте гідні гроші всього за кілька годин і забудете про аварію, як про страшний сон.

Переваги викупу авто після аварії:

  • Ви отримаєте до 90% ринкової вартості автомобіля на руки.
  • Ця послуга економить Вам час і береже нерви. Ми викуповуємо машини після аварії всього за пару годин. Швидко і юридично правильно переоформляємо всі документи. Вам не доведеться шукати покупців і томити себе метушнею з документами.
  • Ми купимо транспортний засіб після ДТП в будь-якому місті України. При необхідності заберемо його своїм евакуатором безкоштовно.

Які автомобілі ми скуповуємо?

Скупка авто після аварії готова дорого викупити у Вас транспорт як легковий, так і вантажний. Крім того, це може бути машина будь-якої марки: Мерседес, Деу, КамАЗ, Хюндай, Шкода, Ауді, Сітроен, Лада, Опель, Форд, Джилі, Міні, УАЗ, Фольксваген, Мітсубісі, Шевроле, ВАЗ, Тойота та інші.

Звичайно, для нас не має значення рік випуску авто, а також його стан. Ви легко можете продати аварійне авто, після ДТП, не на ходу, бите, з поломками, без мотора, зі зламаною АКПП, після пожежі або потопельник, відновлене, після події, іржаве або «гниле», без двигуна і ін. До речі, ми готові викупити автомобіль прямо з місця аварії.

Як продати нам машину після аварії?

Викуп авто після аварії, що добре, працює по всій Україні без вихідних. Телефонуйте нам в будь-який час: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43 або (044) 46-666-54. Також залишайте заявку на сайті і з Вами зв’яжеться наш фахівець.

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас