Скупка ретро автомобілів. Ретро автомобілі або як їх ще називають класичні авто – це все старі автомобілі, які були випущені більше 30 років тому. Звичайно, крім ретро авто ще можна виділити колекційні машини. Однак, не варто їх плутати. Тому що колекційний автомобіль у Вас готові будуть купити за шалені гроші не встигнете Ви подати оголошення. А ось старе ретро авто продати не так просто. Тим більше, що в Україні не так багато людей, які можуть дозволити собі утримувати старий транспортний засіб забави заради.

Як продати ретро автомобіль?

Найшвидшим способом продажу старої машини є послуга викуп ретро автомобілів. Наші фахівці не шукають Вам покупців, а самі викуповують транспортний засіб. Ми безкоштовно робимо оцінку машини і допомагаємо з переоформленням. Крім того, викуп ретро авто пропонує за машину до 95% ринкової ціни. Загалом, сам процес продажу забере у Вас всього кілька годин.

Які ретро автомобілі ми купуємо?

Викуп ретро авто займається скупкою старих автомобілів всіх марок і комплектацій. Ми купимо як вітчизняну машину, так і імпортну.

До речі, існує класифікація ретро автомобілів по їхньому віку:

  • «Ветеран» (рік випуску до 31 грудня 1918 року);
  • «Вінтаж» (випущені з 1919 по 1930 рр.);
  • «Поствінтаж» (з 1931 по 1945 рр.);
  • «Повоєнні» (з 1946 по 1960 рр.);
  • «Шістдесятники» (з 1961 по 1970 рр.);
  • «Сімдесятників» (з 1970 до 1 січня 1987 рр.).

Що добре, ми скуповуємо старі авто будь-якого року випуску. До того ж, для нас не має значення, в якому стані знаходиться Ваша машина: іржава, не на ходу, з поломкою, після ДТП, проблемна, без мотора, аварійна, з несправностями, зі зламаним двигуном, після пожежі або потопу, бита.

Як з нами зв’язатися?

Якщо Вам потрібна допомога з продажем ретро автомобіля телефонуйте нам на номери: (067) 407-03-60 та (098) 152-97-43 або ж (044) 46-666-54. Також залишайте заявку на сайті і з Вами зв’яжеться наш експерт. Викуп ретро автомобілів працює по всій Україні без вихідних. Телефонуйте нам в будь-який час і продайте свою машину вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас