Викуп спецтехніки. Будь-яка галузь промисловості вимагає наявності у виробника великогабаритного устаткування. Сільгосптехніка, вантажні авто, навантажувачі, екскаватори, комбайни та будь-яке інше спецобладнання. Це досить дороге транспортний засіб, який вимагає багато місця для зберігання і дорогого обслуговування.

Бувають випадки, коли в такій техніці більше немає необхідності. Наприклад, виробництво закривається або ремонт техніки має дуже високу ціну, і ви хочете її продати. Але, на жаль, великогабаритне устаткування просто так на ринку не продаси. Спецтехніку часто можна продати тільки в сезон і при цьому не за один день. Але що робити, коли необхідно терміново звільнити місце або потрібні гроші? Вихід є!

Гарантований викуп спецтехніки

Наша компанія спеціалізується на скупці спецтехніки за вигідними цінами в короткий термін. Оцінка вартості та укладання договору може зайняти всього лише один день. Вам не потрібно буде шукати оцінювача і юриста, щоб швидше продати вашу техніку. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам якомога швидше продати будь-який автотранспортний засіб або великогабаритну техніку.

Ще одна перевага при терміновому викупі спецтехніки нашою компанією – можливість продати його в будь-якому стані. Ми гарантуємо, що викупимо будь-яку спецтехніку, незалежно від стану. Безумовно, ціна буде формуватися після укладення нашого оцінювача, але якщо вона вас влаштує, ми оформимо угоду в будь-якому випадку, і ви отримаєте гроші в той же день.

Ми працюємо по всій території України, тому кожен житель невеликого міста має можливість продати спецтехніку за вигідною ціною. Самостійно це зробити практично неможливо, адже це досить специфічний товар і покупців може не знайтися.

Якщо ви хочете якомога швидше позбутися від тягаря вашої непотрібної техніки, тоді дзвоніть нам за телефонами вказаними на сайті або залишайте заявку на оцінку вашого товару, і ми обов’язково з вами зв’яжемося!

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 8

Call Now ButtonПозвонить сейчас