Терміновий викуп авто з пробігом

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги
 4. /
 5. Терміновий викуп авто з пробігом

Терміновий викуп авто з пробігом. В Україні старі машини, само собою зрозуміло, що не утилізуються. Адже у нас прийнято їх продавати на дошках оголошень і, що добре, вони весь цей час відмінно купувалися. Однак, в останні роки кількість автомобілів з пробігом сильно зросла і тепер щоб продати свій транспортний засіб необхідно витратити багато часу і сил на продаж.

Терміновий викуп авто з пробігом

Найшвидшим способом продажу старої машини вже більше десяти років є терміновий викуп авто з пробігом. Ми протягом кількох годин оцінимо, викупимо і офіційно переоформимо будь-яку машину. Ви на руки отримаєте до 95% ринкової вартості транспортного засобу без додаткових витрат і платежів. Ніякого очікування покупця і подачі оголошень!

Переваги термінового продажу машини з пробігом через AVTO-100.COM.UA:

 • По-перше, чесна і справедлива оцінка автомобіля.
 • По-друге, найшвидша продаж машини.
 • По-третє, ми готові купити абсолютно будь-який автомобіль.

І нарешті, ми чесно виплачуємо гроші в повній сумі відразу, не відходячи від авто.

Які документи потрібні для термінового продажу автомобіля з пробігом?

Терміново продати авто з пробігом можна маючи при собі оригінали всього трьох документів: паспорт (або ID-карта), техпаспорт автомобіля і Ваш ідентифікаційний номер. Ці три документи потрібні для того, щоб упевнитися, що саме Ви є власником даного транспортного засобу і для подальшого переоформлення машини на нового власника.

Які машини з пробігом ми викуповуємо?

Терміновий викуп автомобілів з пробігом готовий викупити такі транспортні засоби:

 • легкові та вантажні авто, спеціалізовану техніку;
 • авто всіх марок: Mercedes-Benz, Audi, Alfa Romeo, Land Rover, Volkswagen, Skoda, Ford, Chevrolet, Mitsubishi, Honda, Dodge, Mini, Nissan, Hyundai, Peugeot, Ssang Yong, Subaru, Acura, Volvo, Smart, Man , Porsche, Suzuki, Mazda, Chery, Jaguar, Opel, Geely, Fiat, Infiniti, Lexus, Kia, Lancia, Daewoo, Jeep, Iveco, Tata, Renault, ЗАЗ, Citroen, Dacia і інші.
 • машини будь-яких років випуску, різних моделей і комплектацій;
 • автомобілі з усіх програм: після ДТП, утопленики, бу, з-під таксі, зі зламаним двигуном, з пробігом, на Єврономер, що не на ходу, з поломками, аварійні, згорілі, проблемні, без двигуна, іржаві, зі зламаною АКПП, старі , нерозмитнені, з вм’ятинами або подряпинами, відновлені, після ремонту, на запчастини і т.д.

Як з нами зв’язатися?

Терміново продати стару машину можна зателефонувавши нам по одному з номерів: (067) 407-03-60, (098) 152-97-43, (044) 46-666-54. Крім того, на сайті можна залишити заявку на викуп автомобіля, і наш фахівець сам з Вами зв’яжеться.

І нарешті, терміновий викуп авто з пробігом працює без вихідних і обідів по всій Україні. Ми працюємо по всіх областях без винятку. Під’їдемо до Вас в будь-яке місто або населений пункт і швидко купимо транспортний засіб.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас