Терміновий викуп битих авто. Викуп битих авто Київ

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги
  4. /
  5. Терміновий викуп битих авто. Викуп битих авто Київ

blankВикуп битих авто Київ. В наш час є спеціалізовані організації з викупу битих автомобілів. Це дуже зручна послуга, що дозволяє власнику авто швидко і за гарною ціною реалізувати битий автомобіль. Адже, як правило, автовласники намагаються позбутися від автомобіля, що постраждав в ДТП. Не варто займатися самостійним продажем, так можна втратити кошти і особистий час.

Варто звернутися в спеціалізовану організацію, де є повний спектр пропозицій за строковим викупу битих авто.

Для цього необхідно:

  • паспорт
  • технічний паспорт на ТЗ
  • ідентифікаційний код

Компанія візьме на себе все документальне оформлення. Для цього є кваліфіковані співробітники. Клієнтові потрібно буде тільки підписати документи і отримати грошові кошти. Оформлення документів відбувається згідно із законодавством. Викуп битих автомобілів відбувається навіть якщо авто сильно постраждало. Єдиний нюанс – автомобіль повинен бути випущений, починаючи з 1990 року.

Як правило, пропозиція щодо викупу битих авто представляється дуже вигідною для автовласників. Адже співробітники компанії візьмуть всю роботу на себе. Клієнт не витрачатиме час на підготовку автомобіля і шукати покупців. Компанія проведе діагностику і вартість буде відповідати реальному стану автомобіля. При самостійному продажу вартість часто доводиться занижувати, що невигідно для продавця.

Звернутися в спеціалізовану компанію не складе клопоту. Досить просто подзвонити, залишити заявку на сайті. Співробітники протягом декількох хвилин оброблять вашу заявку. Дуже часто вже протягом першого дня ми готові до підписання необхідних для викупу документів та готові здійснити оплату за автомобіль.

Тому в разі необхідності продажу битого автомобіля, варто звернутися в спеціалізовану компанію і скористатися таким досить вигідною пропозицією, як викуп битого авто.

Викуп битих авто Київ – як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Меню
Позвонить сейчас blank