Терміновий викуп дорогих авто

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги
  4. /
  5. Терміновий викуп дорогих авто

blankВикуповуємо дорогі авто по всій країні. Надаємо послуги більш десяти років. Ми знайомі з будь-якими труднощами і моментами, з якими стикаються наші клієнти. Допоможемо вирішити питання продажу автомобіля дорогої марки і позбутися від усіляких супутніх нюансів. Ставимо короткі терміни – всього 24 години.

Зокрема ціна вживаного люксового автомобіля не особливо відрізняється від вартості нового авто класу люкс. Також власники дорогих машин в принципі не користуються послугами автосалонів, тому що вони пропонують їм комісійний продаж машини або обмін. Підтримані люксові машини не користуються особливою популярністю на ринку по скупу авто, за винятком деяких марок, які можна продати за ціною вдвічі нижчою за ринкову.

Нині авторинок переповнений уживаними машинами бюджетних марок, які користуються найбільшим попитом у покупців, ніж дорогі авто. Але все ж таке завдання як продати дорогий автомобіль цілком вирішувана. І наша компанія одна з тих, до кого можна звернутися з подібним завданням. Ми більше 10 років на ринку викупу авто, і маємо величезний досвід, який дозволяє нам, впорається з будь-якого поставленого завдання.

Викуповуємо дорогі авто наші пропозиції

Наша пропозиція максимально вигідно для кожного продавця дорогого авто. Проводимо угоду в день подачі заявки. Обмовимо всілякі нюанси і самі оформимо супутні документи. Авто100 – компанія скупник транспортних засобів по всій території України. Викупу підлягають: дорогі авто і раритетні моделі.

Викупимо автомобіль в абсолютно будь-якому стані:

  •  нема на ходу, несправне авто;
  •  старі машини з пробігом;
  •  після ДТП, биті;
  •  кредитне авто, в заставі.

Для оформлення угоди в день звернення необхідна наявність документів: паспорта, ІПН, всі наявні документи на автомобіль. Діагностика нашого фахівця безкоштовна. Оцінювач розраховує реальну вартість авто, з урахуванням року випуску та його стану. Якщо сума виправдовує очікування, підписуємо договір. Гроші виплачуємо готівкою при підписанні договору.

Наші послуги вигідні для автовласників, які вирішили швидко і без довгих паперових оформлень продати своє авто. Продати авто без зайвої витрати дорогоцінного часу, телефонуйте, працюємо в будь-який час!

Терміновий викуп дорогих авто – як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 4

Меню
Позвонить сейчас blank