Викуп авто на іноземній реєстрації

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги
  4. /
  5. Викуп авто на іноземній реєстрації

Викуп авто на іноземній реєстрації. Як відомо, після введення в Україні закону про єврономера, власники машин зайнялися масовим розмитненням або продажем авто. Розмитнити автомобіль в Україні досить дорого і накладно. Що ще гірше, продати авто на іноземній реєстрації стало майже неможливо. Ніхто вже не стане купувати нерозмитнений транспортний засіб щоб їздити на ньому. Єдині, хто скуповує такі машини – це авторозбирання, які викуплять будь-яке авто за копійки.

Як продати машину на іноземній реєстрації дорого?

На щастя, продати нерозмитнену машину швидко, а головне дорого можна дуже легко з послугою автовикуп. Викуп авто на іноземній реєстрації скуповує автомобілі по всій Україні і виплачує до 90% ринкової ціни.

Що ще краще, Ваш транспорт може бути будь-якої марки, року випуску, комплектації і навіть в будь-якому стані. Автовикуп дорого купить авто на іноземній реєстрації: легкове або вантажне, бите, нове, старе, з-під таксі, без двигуна, б.у., аварійне, нове, з пробігом, з поломкою, потопельник, без мотора і т.д.

Чому варто продавати автомобіль на іноземній реєстрації саме нам?

Автовикуп нерозмитнених машин має ряд переваг:

  • По-перше, у нас найвигідніша ціна на ринку. Ми купимо авто на іноземній реєстрації максимально дорого.
  • По-друге, лише кілька годин, і Ви позбудетеся від свого транспортного засобу. Ніяких пошуків покупця, ніяких суперечок з авторозборкою, ніякого очікування.
  • По-третє, Ви отримаєте гроші одразу в повній сумі. Ніяких розстрочок на платежі! Вся обумовлена ​​сума відразу на руки! Без комісій та інших платежів!

Як і де можна продати авто на іноземній реєстрації?

Скупка авто на іноземній реєстрації працює по всій Україні, в тому числі по Київській області та, зокрема, по Києву. Ви можете продати нам автомобіль на іноземних номерах перебуваючи в будь-якій частині України.

Щоб продати нам нерозмитнену машину досить зв’язатися з нами по одному з номерів: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43 або київський міський (044) 46-666-54. Крім того, можете писати нам на Вайбер або залишати заявку на сайті.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас