Викуп бу автомобілів. На ціну машини впливає безліч факторів, тому не залежно від її оцінки ціна на ринку може виявитися як вище, так і нижче. По правді сказати, найчастіше все ж авто продається за ціною нижче оціночної. Тому що кожен власник намагається продати автомобіль швидше і може скинути трохи ціну, якщо покупцеві щось не сподобалося. При цьому продавець ще витратиться на переоформлення машини, а в деяких випадках і на оцінку.

Що добре, пошуків покупця і зустрічей з ним можна уникнути, продавши свій автомобіль в Автовикуп.

Як продати бу автомобіль?

Вже більше 10 років на ринку існує послуга, за допомогою якої можна продати будь-яку б.у. машину всього за пару годин. Дана послуга носить назву Автовикуп. З її допомогою Ви можете отримати до 90% актуальної ринкової вартості прямо на руки без комісій і платежів. Хоч це і дрібниця, але дана процедура з документами позбавить Вас від багатьох проблем в майбутньому.

Щоб зв’язатися з нами телефонуйте на номери: (067) 407-03-60 або (098) 152-97-43, а також (044) 46-666-54. Крім того, ціну б / у машини можна дізнатися прямо у нас на сайті. Для цього залиште заявку на розрахунок вартості і Вам в телефонному режимі повідомить вартість наш оцінювач. З ним же можна і домовитись про зустріч і продажу або задати питання.

Документи, які потрібні для продажу б / у машини:

  • паспорт або ID-карта;
  • ідентифікаційний номер (ІПН);
  • технічний паспорт транспортного засобу.

Які б / у машини можна продати в автовикуп?

Выкуп бу авто покупает дорого легковой транспорт, грузовики и спец. технику всех существующих в мире марок, например: BMW, Mercedes, Smart, Chrysler, КамАЗ, Peugeot, Toyota, JCB, КрАЗ, MG, Renault, Fiat, Skoda, Porsche, Bobcat, Nissan, Daewoo, Geely, Volvo, ЗАЗ, Volkswagen, Suzuki, Ravon, Dacia, Mini, Infinity, Kubota, Hyundai, Chevrolet, МАЗ, Mitsubishi, Land Rover, Ssang Yong, Citroen, Tesla, Mazda, Lancia, Ford, Acura, Lexus, Jeep, Kia, Great Wall, Honda, Man, SEAT, Opel, Audi, Chery, Alfa Romeo, Subaru и других.

До того ж, скупка б.у. автомобілів викуповує машини не залежно від їх стану: з-під таксі, на іноземній реєстрації, затоталене, після капітального ремонту, іржаві, з поломками, відновлені, перефарбовані, потопельники, без мотора, після аварії, зі зламаною АКПП, проблемні, биті, з пробігом, що не на ходу і так далі. Скупаем старі автомобілі будь-якого року випуску, в різних кузовах, в будь-яких комплектаціях.

Викуп б.у. автомобілів після ДТП

Биті старі машини завжди можна дорого продати в автовикуп після ДТП. Наші експерти швидко приїдуть в будь-який куточок України і куплять аварійне авто навіть на місці події. Викуп бу автомобілів пропонує обґрунтовані і об’єктивні суми за битий транспорт. Ми готові купити у Вас дорого навіть саме вбите авто.

Де можна продати бу машину в скупку авто?

Скупий авто купує б.у. автомобілі по всій Україні, у всіх областях, в будь-якому місті, селищі, населеному пункті. Наші експерти готові хоч зараз виїхати до Вас в будь-яке місто і тут же купити транспортний засіб. Працюємо без вихідних та обідів.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Позвонить сейчас