Викуп комерційних автомобілів

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги
  4. /
  5. Викуп комерційних автомобілів

Терміновий викуп комерційних автомобілів. Комерційні авто – це всі машини (легкові, вантажні та спец. Техніка), які використовуються для ведення підприємницької діяльності. Будь-якому підприємству, безперечно, не обійтися без автомобіля. Будь компанія маленька або велика, завжди необхідно щось (або ж когось) привезти або відвезти. Автопарк підприємства, з одного боку, може складатися тільки з легкових або тільки з вантажних авто. З іншого боку, його також можуть становити як вантажівки та легкові машини, так і спеціалізована техніка.

Якщо Вам необхідно продати комерційне авто або кілька машин, наприклад, Ви розформували весь автопарк підприємства, то доведеться неабияк помучитися. Оголошення, дзвінки, зустрічі, торги і суперечки щодо ціни – все це чекає на Вас під час самостійного продажу, яка, без сумніву, буде тягнутися довгий час.

Як продати комерційний автомобіль швидко?

В наші дні найпростіше продати автомобіль скориставшись Інтернетом. Адже там є багато сайтів-майданчиків, які спеціалізуються на продажу машин. Але якщо Ви хочете заощадити свій час і зберегти нерви, то варто звернутися у викуп комерційних авто.

Викуп комерційного транспорту – це послуга яка:

  • По-перше, заощадить Вам час. Адже ми швидко робимо оцінку машини і допомагаємо з переоформленням. Весь процес продажу не відніме у Вас більше ніж пару годин.
  • По-друге, є найвигіднішим способом продажу комерційного авто. Адже ми пропонуємо до 95% ринкової ціни машини. Виплачуємо гроші відразу на місці в повній сумі.

І нарешті, ми готові викупити як окреме авто, так і скупити весь Ваш автопарк.

Які комерційні авто ми купуємо?

Викуп комерційних автомобілів займається скупкою машин будь-якого року випуску, будь-якій комплектації, і що ще краще, будь-якої марки: Хонда, Даф, Пежо, Рено, Ман, Сіат, ГАЗ, Ніссан, Шкода, Део, Шевроле, Субару, Чері, Опель, КамАЗ , Фольксваген, Тата, ВАЗ та інші.

Наші експерти готові виїхати до Вас в будь-який зручний час і купити комерційне авто. До речі, викуп комерційного транспорту готовий купити автомобіль в будь-якому стані: старий чи новий, з пробігом, битий, не так на ходу, проблемний, після пожежі, зі зламаною АКПП, з поломкою, після аварії або ДТП, б.у., потопельник або після потопу, з несправним або зламаним двигуном і т.д.

Як з нами зв’язатися?

Продати комерційне авто швидко можна залишивши заявку на сайті або зв’язавшись з нами по телефону: (067) 407-03-60 та (098) 152-97-43, (044) 46-666-54. Наші фахівці працюють кожен день, без вихідних. Телефонуйте нам навіть в святковий день, і ми приїдемо і купимо Ваш комерційний автомобіль.

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас