Викуп вітчизняних авто. На жаль, вітчизняний виробник не особливо радує нас сучасними і високотехнологічними автомобілями. Але деякі авто все ж виробляються або збираються в Україні. Що дивно, такі транспортні засоби користуються попитом. Їх купують і навіть їздять пару років. Однак, по закінченню декількох років, машина іржавіє, ламається і “гниє”. Полагодити вітчизняне авто не складає труднощів. Запчастини недорогі і доступні. Але як кажуть досвідчені автомобілісти: “Якщо щось в автомобілі зламалося – пора його продавати, поки не розсипався”.

Як продати вітчизняне авто?

Інтернет зараз, як відомо, править світом і допоможе продати що завгодно. Що завгодно, але не вітчизняне авто. Адже попит на такі машини вкрай низький. До того ж, авторинок ними переповнений. Залишається тільки розміщувати оголошення на всіх можливих сайтах і чекати покупця. Або ж звернутися в викуп вітчизняних автомобілів і продати свій автомобіль уже сьогодні.

Скупка вітчизняних авто пропонує власникам найвигідніші умови:

  • безкоштовна оцінка
  • допомога з переоформленням
  • до 95% ринкової ціни
  • гроші за машину одразу на руки

Які автомобілі ми купуємо?

Викуп вітчизняних автомобілів скуповує машини не тільки українського виробництва (Daewoo, ЗАЗ, Богдан і т.д.), але і білоруські (БелАЗ). Крім того, ми здійснюємо викуп російських авто (КамАЗ, ГАЗ, УАЗ, Лада та ін.) Як легкових, так і вантажних.

До речі, ми здійснюємо викуп вітчизняних автомобілів в будь-якому стані: нові, не на ходу, старі, проблемні, після пожежі, аварійні, після ДТП, зі зламаним двигуном, з пробігом, без двигуна, з-під таксі, частково згорілі , після потопу, б/у, на запчастини і так далі.

Як продати нам вітчизняне авто?

Продати вітчизняну машину швидко можна зателефонувавши на один з номерів: (067) 407-03-60, (098) 152-97-43 або київський міський (044) 46-666-54. До того ж, з нами можна зв’язатися через Вайбер або залишити заявку на сайті. Для того, щоб ми могли краще зорієнтувати Вас за ціною в телефонному режимі – надсилайте нам фото автомобіля.

Швидка продаж, моментальна виплата грошей. Крім того, ми працюємо без вихідних по всій території України.

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас