Не можете знайти покупця на свій човен, яхту, гідроцикл або на інший водний транспорт? Ми викуповуємо човни і не тільки. Продати машину або мотоцикл набагато простіше, ніж знайти покупця яхти. Не у кожного є вихід до води біля дачі або своя турбаза тощо. Часом люди купують гідроцикли, навіть не живучи біля води. Вони їх привозять причепом на пляж і користуються собі на втіху. Але на це не у кожного вистачає фінансів, тому попит в нашій країні на водний транспорт важко назвати високим.

Якщо ви страждаєте з пошуками покупця, то зверніться до нас. У нас відбувається викуп яхт на дуже вигідних умовах. Ми співпрацюємо з різними підприємствами і зможемо знайти покупця на вашу яхту. Це не означає, що вам доведеться чекати поки ми будемо шукати клієнтів. Ми здійснюємо викуп водних мотоциклів всього за один день. Ви відразу одержуєте гроші і забуваєте про цю проблему. Подальша доля транспорту – наша турбота.

Викуп водного транспорту будь-якого типу

В якому стані ми викуповуємо транспорт? В будь-якому! Навіть якщо є поломки, несправності, якщо двигун не заводиться і так далі. Завдяки тому, що в наших колективі працюють професійні майстри по ремонту, ми зможемо повернути життя яхті або гідроцикл без проблем. Зазвичай ремонт коштує досить дорого, і це є однією з головних причин продажу старого водного транспорту. Багато хто думає, що якщо човен почав іржавіти, то йому пора на звалище, але навіть за човен можна заробити якусь копійку. Ви більше заплатите за те, щоб відвезти її, ніж зможете заробити на прийомі металобрухту. Ми ж самі заберемо човен і дамо вам за нього гроші. Без старого вже непотрібного транспорту в еллінзі (або де він зберігався) буде багато вільного місця, що не може не радувати.

Співпрацювати з нами дуже вигідно. Переконайтеся в цьому особисто. Залиште заявку, щоб ми могли з вами зв’язатися.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 6

Call Now ButtonПозвонить сейчас