Історія автомобілебудування починається з Америки. Хоч зараз найбільш популярні автомобілі виробляються в Німеччині і Японії, саме в Америці з’явилися перші автомобілі. Зараз існує близько десятка високоякісних і популярних американських марок. Такі автомобілі часто зустрічаються на наших дорогах, хоча вони стоять зовсім недешево і їх ремонт досить дорого обходиться. Якщо з якої-небудь причини вам не підійшов автомобіль американської марки, ви можете його дорого продати всього за один день нам. У нас скупка американських авто відбувається навіть в тому випадку, якщо машина знаходиться в кредиті.

Автовикуп американських авто

Серед американських автомобілів є моделі як для рівних і якісних доріг, так і позашляховики. Якщо ви вибрали модель не підходить під українські дороги, то можете її поміняти, а щоб були гроші на покупку більш надійної машини, зверніться до нас. Ми підходимо вам, з кількох причин:

  • працюємо швидко,
  • ефективно,
  • якісно,
  • надійно,
  • маємо великий досвід,
  • пропонуємо вартість практично таку ж, як на ринку транспортних засобів,
  • викуповуємо автомобілі після аварій або з іншими проблемами.

Щоб скористатися викупом американських авто зв’яжіться з нами. Встановимо зручний час і день для зустрічі, коли можна буде приїхати до вас нашу оцінювачу транспортних засобів. Ми пропонуємо дуже високі ціни за Ваше авто. Вам буде набагато вигідніше продати автомобіль нам, ніж шукати покупця через оголошення або на ринку автомобілів. Для продажу машини приватній особі, необхідно її для початку привести в товарний вигляд і підготувати всю документацію. Якщо чогось з документів не вистачає, потрібно буде витрачати додатково гроші і час на відновлення відсутніх елементів. Ми ж робимо все самостійно, навіть якщо є будь-які помилки в документах.

Автовикуп американських авто займає мінімум часу. У день, коли ви зв’яжетеся з нами, ви вже зможете отримати свої гроші.

Терміновий викуп американських автомобілів – як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Меню
Позвонить сейчас