Думаючи про італійські машини першими в пам’яті спливають шикарні і дуже дорогі марки: Ferrari, Maserati і Alfa Romeo. Але також в Італії виробляються більш скромні і практичні моделі – FIAT. Автомобілі цієї марки зустрічаються на дорогах досить часто. У них не тільки доступна ціна, але і гарна якість, зручний салон і привабливий вигляд. Якщо ви є власником італійської машини, але хочете її змінити або просто продати, при цьому не витрачаючи багато часу, то скористайтеся послугою Автовикуп італійських авто.

В даний час з-за цін на бензин і вартості обслуговування транспортних засобів, не всі вирішують купити собі машину. А ті у кого вже є особистий транспорт не завжди знаходять досить грошей і часу на підтримку робочого стану своєї машини.

Клієнта на купівлю знайти не просто. Необхідно приводити машину в товарний вигляд, готувати документи для продажу, розміщувати оголошення, зустрічатися з бажаючими. Половина тих, хто зателефонував призначають зустріч і не приїжджають. Процес може тривати місяцями. У підсумку багато продавців впадають у відчай. Можливо не варто навіть починати, адже викуп італійських авто нами проводиться за пару годин. Для нас не потрібно робити нічого спеціального з вашою машиною. Ми самі оцінимо її стан і запропонуємо вам суму не менше, ніж вона буде коштувати на ринку автомобілів.

Викуп італійських авто

У нас відбувається скупка італійських авто навіть після аварії (ДТП). Якщо у вас є які-небудь помилки в документації, або інші проблеми з машиною, ми все одно вам допоможемо. Навіть розбита машина має право приносити користь. Вам вона буде ні до чого, а ми знайдемо для неї відповідне місце. А ви зможете отримати свої гроші, хоча вам могло здаватися, що купа металобрухту вже не буде корисна. Зателефонуйте нам вже сьогодні і ми домовимося про місце і час зустрічі.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас