Викуп аварійних авто Дніпро – послуга, завдяки якій Ви вже сьогодні продасте аварійну машину в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Потрібно лише залишити заявку на сайті або зателефонувати або через вайбер. Повідомте нам базову інформацію про автомобіль і ми озвучимо суму викупу.

Ми безпосередньо викупимо у Вас автомобіль. Завдяки цьому можемо запропонувати найвищу суму викупу на ринку купівлі-продажу авто в Дніпрі. Сума викупу може скласти аж до 95% від ринкової. При цьому Вам не потрібно шукати покупця. 

Викуп авто після аварії Дніпропетровськ

Знайти покупця аварійного автомобіля досить складно. Однак, завдяки послузі Автовикуп аварійних авто Ви отримаєте гідні гроші в незалежності від марки і моделі автомобіля. Купимо авто в будь-якому стані: бите, пошкоджене, після легкого ДТП, після аварії, взагалі не на ходу (в цьому випадку надаємо безкоштовний евакуатор).

Викуповуємо аварійні легкові і вантажні автомобілі. А також тягачі, самоскиди, екскаватори, крани, бульдозери тощо 

Не переживайте щодо стану. Ми працюємо на ринку вже більше 10 років і можемо адекватно оцінити стан авто не дивлячись на такі дрібниці, як, наприклад, брудний салон. 

Онлайн оцінка аварійного авто Дніпро

Не знаєте скільки коштує Ваше аварійне авто? Скористайтеся нашим онлайн калькулятором вартості авто Дніпро. Залиште заявку на викуп і ми озвучимо Вам РЕАЛЬНУ вартість транспортного засобу. Ціни, які пропонують продавці на сайтах авто продажі – це далеко не завжди реальна ціна, за якою ці машини продаються. Це практично завжди «ціна перед торгом», яка зазвичай стає нижче після торгу «біля капота».

Не витрачайте час і дізнайтеся реальну ціну відразу через нашу онлайн оцінку авто Дніпро

Безкоштовна діагностика автомобіля Дніпро

Якщо озвучена ціна влаштує, до Вас приїде наш експерт, який проведе безкоштовну діагностику автомобіля і назве остаточну ціну. Якщо під час телефонної розмови Ви не приховували реальний стан автомобіля, то остаточна ціна практично ніяк не відрізнятиметься від попередньо озвученої по телефону. 

При розрахунку вартості береться до уваги рік випуску, пробіг, загальний стан автомобіля, а також комплектація. 

Переваги Автовикуп від AVTO-100.com.ua

  • Викуповуємо автомобілі, які перебувають в будь-якому стані
  • Запропонуємо максимально можливу суму
  • Самі приїдемо в будь-яку зручну точку міста
  • Працюємо по всьому місту Дніпро і передмістях. 
  • 100% безпеку угоди
  • Працюємо виключно легально
  • Викуповуємо навіть нерозмитнені автомобілі

Викуп аварійних авто в передмістях Дніпра

Працюємо не тільки безпосередньо в місті Дніпро, але також в передмістях: Новоолександрівка, Сурсько-Литовське, Авіаторське, Шевченко, Дороге, Олександрівка, Балівка, Василівка, Нове, Обухівка.

А також в передмістях: Досвідчений, Партизанський, Перше Травня, Підгородне, Сад, Слобожанське, Старі Кодаки, Волоське, Горького, Горяновское, Днепровое ( «Ямбург»), Золоті ключі, Іларіонове, Любимівка.

Телефонуйте прямо зараз і продайте аварійне авто вже сьогодні!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас