Викуп битих авто Дніпро – затребувана послуга на ринку купівлі-продажу автомобілів не тільки в місті Дніпро, але і по всій Україні. Продати битий автомобіль буває не просто.

Звичайно ж, Вам може пощастити і покупець знайдеться швидко. Однак, це малоймовірно, тому-що далеко не кожен візьметься за відновлення битої машини.

Зазвичай покупець автомобіля хоче купити не проблемний транспортний засіб, на який можна буде відразу їздити. Саме для вирішення цієї проблеми і існує послуга Автовикуп битих автомобілів.

Суть такої послуги як автовикуп битих авто Дніпро в тому, що ми вже сьогодні, на протязі декількох годин купимо Ваш автомобіль будь-якої марки і моделі. Так, саме так. При цьому Ви отримаєте до 95% ринкової вартості (в залежності від стану, року випуску, комплектації).

Викуп битих авто Дніпро – які автомобілі викуповуємо?

Ми купуємо як нові, так і старі биті автомобілі. Легкові, вантажні, екскаватори, трактори, крани, бульдозери, самоскиди. Автомобілі будь-якої країни реєстрації (нерозмитнені).

Єдиний виняток – ми не викуповуємо автомобілі з юридичними проблемами (в угоні, крадені і т.п.). Якщо автомобіль невідомого походження – ми це перевіримо і відмовимо у викупі.

Як проходить процедура викупу битих авто в місті Дніпро?

Ми постаралися максимально спростити процедуру викупу. Зателефонуйте або залиште заявку на сайті. Ми швидко розглянемо заявку і по телефону озвучимо ціну викупу. Далі призначимо зустріч в зручному для Вас місці в місті Дніпро, або в будь-якому іншому місті Дніпропетровської області.

Безкоштовна оцінка вартості битого автомобіля в Дніпрі

До Вас безкоштовно приїде наш експерт-оцінювач для детального огляду машини. Після огляду експерт озвучить наявні проблеми з автомобілем і назве остаточну ціну викупу. Далі – оформлення документів та передача грошей. Таким чином протягом одного-двох годин Ви можете продати битий автомобіль в місті Дніпро без виснажливої ​​процедури пошуку покупця.

У чому переваги автовикупу?

  • Немає потреби шукати покупця. Ми готові купити практично будь-який автомобіль.
  • Безкоштовна оцінка вартості
  • Безпека угоди. Працюємо на ринку більше 10 років.
  • Всю операцію проводимо виключно в рамках закону.
  • Надаємо безкоштовний евакуатор
  • Від Вас буде потрібна мінімальне участь, всі основні турботи беремо на себе.

Викуп битих авто у всіх передмістях Дніпра

Якщо Ви хочете продати через автовикуп битий автомобіль в передмісті Дніпра – звертайтеся! Ми працюємо також у містах, селищах і селах: Партизанський, Перше Травня, Підгородне, Сад, Слобожанське, Старі Кодаки, Волоське, Горького, Горяновское, Днепровое ( «Ямбург»), Золоті ключі, Іларіонове, Любимівка, Новоолександрівка, Сурсько -Літовское, Авіаторське, Шевченко, Дороге, Олександрівка, Балівка, Василівка, Нове, Обухівка.

Не витрачайте час. Продайте биту машину у Дніпрі вже сьогодні!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас