Швидкий автовикуп в Києві і по всій Україні. Викуп авто швидко і дорого

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Швидкий автовикуп в Києві і по всій Україні. Викуп авто швидко і дорого

Швидкий автовикуп в Києві. Всім відомо, що продаж автомобіля самостійно може зайняти кілька місяців, люди витрачають дуже багато свого часу, сил, розміщуючи оголошення на різних сайтах, в газетах, проводячи огляд з можливо майбутніми власниками і багато іншого. Звичайно, в сучасні дні, враховуючи темп життя, далеко не кожен має купою вільного часу, тому зручніше буде замовити послугу швидкого автовикупу.

Компанія «авто100» займається викупом автомобілів не тільки у великих містах, а й в самих дрібних пунктах країни, так як в її володінні знаходиться власна служба евакуаторів. Крім того, тут величезна увага приділяється швидкості проведення автовикупу, організацію відрізняє оперативність і якість роботи. Наприклад, Ви можете зателефонувати вранці, а продати свій автомобіль і отримати суму вже до обіду.

Етапи здійснення викупу:

 1. Ви телефонуєте операторам компанії, обговорюєте місце і час проведення огляду.
 2. Чи зустрічаєтеся з фахівцями і проводите огляд.
 3. Якщо Ви задоволені ціною, то підписуєте необхідні документи і отримуєте гроші.

Отримання суми від продажу можливо як готівкою, так і переказом на банківську карту. Слід зазначити, що компанія викуповує однаково як справні автомобілі, так і несправні (наприклад, після серйозного ДТП, з поламаним двигуном і так далі). Завдяки службі евакуаторів викуп проходить особливо швидко, а її послуги безкоштовні.

Організація працює відповідно до законів України: укладає необхідні договори, так що клієнтові не варто переживати за прозорість одержуваної послуги, більш того, всю відповідальність за документацію компанія бере на себе.

Викуп автомобіля швидко і за хорошу суму

Сьогодні багато компаній в Україні займаються викупом автомобілів, але ось ряд переваг «авто100»:

 1. Робота оперативна і злагоджена.
 2. Проведення огляду автомобіля в будь-якому зручному для клієнта місці.
 3. Справедлива оцінка.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас