Японський автомобільний концерн Nissan завжди слідкує за тенденціями, ніколи не залишаючись осторонь від вирішення світових проблем. Однією з актуальних тем в останні роки є боротьба за екологічну чистоту транспорту. Ефективним способом її вирішення був визнаний перехід на електромобілі. Компанія Nissan теж створює автомобілі такого роду. Одним з найпопулярніших електрокарів в світі став Nissan Leaf, вперше представлений нею в 2010 році. 

Основні характеристики

Джерелом енергії в електрокарі є великі літій-іонні батареї. Їх розташування під підлогою машини підвищує стійкість конструкції. Заряджати їх можна не тільки за допомогою спеціальних станцій, а й від звичайних розеток. У режимі швидкої зарядки DC це займає не більше півгодини. Для кожного типу зарядки, прискореної та звичайної є окреме гніздо на капоті. Слід враховувати, що в морозну погоду акумулятор розряджається порівняно швидко. На спеку електрокар теж не розрахований, найкраще він працює в теплу погоду або в прохолодну.

Потужність електродвигуна, розміщеного під капотом, становить 109 к.с., це дозволяє розвинути швидкість до 100 км / год менш, ніж за дванадцять секунд. Запас ходу досягає 199 км, а в моделях з посиленими акумуляторами навіть 250 км, однак ці показники знижуються, якщо доводиться їхати по дорозі з великою кількістю вибоїн. Проте, навіть в таких умовах автомобіль рухається дуже м’яко, не створюючи незручностей водієві і пасажирам.

Переваги Nissan Leaf

Плавний рух по поганій дорозі, можливість швидкої зарядки – це лише частина переваг Nissan Leaf. У електрокара є й інші переваги:

  • багажник великої місткості;
  • зовнішні дзеркала з електроприводом;
  • безшумна робота двигуна;
  • функція клімат-контролю;
  • електричні склопідйомники.

Салон оснащений шістьма подушками безпеки і аудіосистемою з чотирма колонками. Додаткові зручності є в розширеній комплектації: крісла, оснащені електроприводами, скла і дзеркала з підігрівом, а також Bluetooth.

Електромобіль постійно поліпшувався. У 2013 році вага його було зменшено, блок силової електроніки вдосконалений. Заряджати машину стало можна навіть від побутової мережі. У 2015 році з’явилася модель з підвищеною ємністю батареї.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас