Як повернути дискам первісний вигляд

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Як повернути дискам первісний вигляд

Колісні диски є однією зі складових елементів автотранспортного засобу. Правильно підібрані диски що забезпечують безпеку на дорогах, сприяють економічній витраті палива і збільшують термін експлуатації системи трансмісії авто. Згодом центральна частина дискового колеса тьмяніє, іржавіє, що призводить до втрати естетичного вигляду. Виправити це можна, здійснивши фарбування дисків , звернувшись в автосервіс, що спеціалізується на професійному тюнингу таких елементів. 

Види колісних дисків

В основі класифікації автомобільних дисків лежать наступні критерії:

 • Технологія виробництва. Залежно від способу виготовлення розрізняють сталеві і легкосплавні диски.
 • Конструкція. Може бути неразборная або розбірна (диск складається з кількох частин).
 • Використання. Застосовуються для камерних (розбірні) і безкамерних (герметичні) шин.

Будь-який вид дисків має як переваги, так і недоліки. Диски, виготовлені зі сталі, мають прийнятну ціну, в момент удару максимально захищають рульове управління і підвіску, проте мають низьку корозійної стійкістю і меншою комфортністю при їзді. Легкосплавні (литі) покращують плавність ходу, не дозволяють швидко зношуватися деталям підвіски, але досить крихкі і вимагають захисту поверхні. Ковані диски міцні, мають меншу масу, що сприяє збільшенню терміну експлуатації автомобіля. Мінуси – висока ціна, в разі наїзду на перешкоду можуть послужити причиною розриву шин.

Чому диски потрібно фарбувати

Диски потребують постійного догляду, в тому числі і фарбування. Фарбування елементів сприяє:

 • підвищенню рівня стійкості до корозії;
 • усунення подряпин, дрібних пошкоджень і деформацій;
 • видалення наслідків впливу агресивних речовин (бітум, зимові реагенти, хімічні речовини, використовувані при митті та ін.);
 • доданню виробам початкового зовнішнього вигляду.

Одним з ефективних способів надати дискам свіжість і усунути негативні наслідки є полімерна або порошкове забарвлення. Даний спосіб здійснюється тільки в спеціалізованих автосервісах, передбачає використання спеціального обладнання та професійних знань. Застосування технології з використанням порошкової фарби забезпечує виробам міцність і рівність покриття, захист від бруду та механічних пошкоджень.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас