Полірування автомобіля – для чого потрібне?

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Полірування автомобіля – для чого потрібне?

Для кожного автолюбителя власна машина це щось більше, ніж простий засіб пересування. Це і вірний друг у подорожах, і хороше вкладення грошей, і показник статусу, і щоденний помічник. Природно, що такому автомобілю хочеться зберегти гарний зовнішній вигляд і працездатність якомога довше. Але навіть за дуже дбайливої ​​експлуатації з часом машина піддається шкідливому впливу середовища. А також інших факторів: на поверхні машини з’являються дрібні подряпини. Щоб запобігти подальшому руйнуванню і зберегти первинний вигляд авто і необхідне полірування. 

КОЛИ ЗАСТОСОВУЮТЬ ПОЛІРУВАННЯ

 • Поява помітних пошкоджень, подряпин, потертостей і тріщин на улюбленому автомобілі, засмутить будь-кого. До того ж навіть дрібні тріщини запускають процес подальшої корозії всього покриття. Полірування ефективно усуває такі пошкодження.
 • При необхідності продажу автомобіля полірування допоможе відновити привабливий вигляд і усунути помітний вплив часу, наприклад, вицвітання фарби під сонцем. Процедура полірування істотно підвищує вартість продаваного авто.
 • Акуратний автовласник, якому дорога його машина, буде проводити полірування машини регулярно для своєчасного виявлення мікроподряпин і інших непомітних оку дефектів.

Залежно від рівня ушкодження та необхідності специфічних процедур застосовуються різні типи поліровок.

ВИДИ ПОЛІРУВАННЯ АВТО

 • Відновлювальне полірування усуває більшу частину видимих ​​пошкоджень. Зняття пошкодженого шару лаку і покриття спеціалізованими пастами практично повертає машині первісний вигляд. Може здійснюватися процедура відновлення кольору, яка додасть кузову яскравість і блиск нової машини.
 • Захисне полірування проводиться як окрема процедура або відразу після відновлювальної. Захисна плівка з рідкого скла або епоксидки є ефективною профілактикою появи нових подряпин і впливу середовища. Збереження і зносостійкість покриття протягом якомога довшого часу – головне завдання цього виду полірування.
 • При сильних дефектах застосовується абразивне полірування, при якому пошкоджену поверхню повністю знімають. Потім – обробляють абразивними пастами. Також цей вид полірування використовуються для відновлення яскравого світіння і блиску фар.

Точно оцінити ступінь дефектів і визначити, які види поліровок і якими засобами необхідні машині в конкретному випадку, може тільки високопрофесійний фахівець, який має великий досвід роботи. Тому при необхідності в поліровці краще звертатися до професіоналів.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас