Продати автомобіль на запчастини. Як це зробити швидко і вигідно?

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Продати автомобіль на запчастини. Як це зробити швидко і вигідно?

Ніщо не може служити вічно, тому рано чи пізно автовласникові доводиться розлучатися зі своїм автомобілем. Хоча найбільш прийнятним варіантом є продаж авто, це не завжди вдається. Причиною цього може послужити довга багаторічна експлуатація автомобіля або ДТП, після якого відновлювати його не має сенсу. У таких ситуаціях найкраще рішення – продати авто на запчастини.

Після прийняття такого рішення виникає питання, як це зробити?

В якому вигляді продавати авто?

Продаж може здійснюватися в двох видах: продати можна цілий автомобіль або окремі його запчастини. Обидва способи мають певні плюси і мінуси, які будуть розглянуті далі в статті.

Продаж автомобіля в цілому вигляді

Головна перевага такого рішення – найменшу кількість турбот. Розбирання машини займає багато часу і вимагає певних технічних навичок. Так само і відбір запчастин, визначення їх придатності до використання і встановлення вартості. Набагато простіше дати оголошення про продаж цілого автомобіля і надати покупцеві самому займатися розбором. Однак в цьому способі криється і недолік: ціна на такий автомобіль не може бути високою.

Продаж окремих запчастин

З одного боку, самостійна розбирання автомобіля вимагатиме значних зусиль, а бажано, і пристосованого для цього місця. Розбирати авто на запчастини зручно у власному гаражі, де ці деталі можна і зберігати до безпосереднього продажу. При відсутності гаража таке заняття може виявитися вельми проблематичним. З іншого боку, продати окремі запчастини можна за дуже вигідною ціною. Такий спосіб надає більше свободи у встановленні вартості, ніж продаж авто цілком. Тому сумарна вартість придатних для продажу запчастин може значно перевищити ціну цілого неробочого автомобіля.

Продати автомобіль на запчастини – як знайти покупця?

Найкращий варіант – це подати оголошення. Зробити це можна в інтернеті на призначених для цього сайтах або на своїй особистій сторінці. Або ж оголошення можна дати в газеті. Перший спосіб матиме більше шансів на успіх, оскільки надає можливість докласти фото автомобіля – покупці багато в чому будуть орієнтуватися саме на нього.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас