Скільки коштує зняти машину з обліку

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Скільки коштує зняти машину з обліку

Скільки коштує зняти машину з обліку. Найчастіше зняття автомобіля з обліку супроводжується його продажем чи утилізацією. Як відомо, в нашій країні машини утилізують досить рідко. Але продають транспортні засоби настільки часто, що всі сайти з викупу транспорту переповнені оголошеннями про продаж.

Як швидко зняти машину з обліку і продати її?

Продати авто самостійно – досить тривале і виснажливе заняття. На щастя, з послугою автовикуп це можна здійснити лише за кілька годин. Скуп авто не тільки готовий дорого купити Вашу машину, але і допомогти з документами. Зокрема, ми допоможемо швидко і дешево зняти транспортний засіб з обліку.

Що потрібно, щоб зняти авто з обліку?

  • По-перше, потрібно звернутися в будь-який сервісний центр МВС (раніше він називався МРЕВ). Тут необхідно написати заяву про те, що Ви хочете зняти машину з обліку.
  • По-друге, необхідно зробити копії документів та разом з ними принести оригінали. У числі документів обов’язково повинні бути: техпаспорт на транспортний засіб, номери машини, висновок криміналіста про справжність номерів агрегатів і вузлів, паспорт власника і його ідентифікаційний код.

Скільки коштує зняти авто з обліку?

Зняття автомобіля з обліку, само собою, супроводжується сплатою податків і послуг. Що важливо, фізичні особи можуть знімати свою машина з обліку в будь-якому сервісному центрі МВС. Однак, юридичним особам доведеться здійснювати цю процедуру там, де був зареєстрований автомобіль.

Після зняття авто з обліку Вам видадуть техпаспорт на транспортний засіб з позначкою про зняття з обліку і транзитний номер. Звичайно, якщо Ваш технічний паспорт був старого зразка, то сервісний центр МВС розрізає його навпіл у вигляді книжки, ставить печатку і робить відповідний запис. Якщо ж документ нового зразка, то від техпаспорта відрізають кут і видають облікову картку. Там буде зазначено, що транспортний засіб було знято з обліку з причини продажу.

Як з нами зв’язатися?

Продати нам авто можна залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам на один з контактних телефонів: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43 або (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 2

Call Now ButtonПозвонить сейчас