Поради автомобілісту: як продати свій автомобіль

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Поради автомобілісту: як продати свій автомобіль

Продати свій автомобіль. У відносинах купівлі-продажу автомобіля є дві сторони – ті, хто хоче продати свою машину, і ті, хто хоче купити собі транспортний засіб. Якщо продаж авто відбувається вперше, слід дотримуватися певних нюансів, щоб цей процес пройшов швидко і правильно. 

Поради автомобілісту: як продати свій автомобіль

На кожен товар є свій покупець, будь-який автомобіль продається, навіть, якщо він далекий від ідеального стану. Купуються не тільки нові та гарні машини, але і биті, в аварійному стані або не на ходу. Просто потрібно знати, де продавати, коли і яку ціну просити.

Після того, як водій точно вирішив, що буде продавати свій транспортний засіб, слід визначитися з ціною. Потрібно встановити таку суму, за яку машину буде реально продати. Коли вартість точно визначена, починається підготовка до продажу авто.

Зручний варіант – продавати машину на спеціальних сайтах для автомобілів. За публікацію оголошення, як правило, не вимагають ніякої суми. Перед тим, як сфотографувати машину, її потрібно вимити, а при зйомці авто вибрати не менше шести вдалих кадрів, з різних ракурсів і всередині салону. Номер завішують або ховають за допомогою фотошопу. Ви можете переглянути інші оголошення, щоб приблизно зрозуміти, що слід вказувати в тексті оголошення. Щоб дати свій текст про продаж, потрібно мати акаунт на сайті, де буде публікуватися пропозицію про продаж. Після реєстрації і публікації, залишається чекати дзвінків від потенційних покупців.

Продати свій автомобіль

Не треба відразу ж знімати транспортний засіб з обліку, це завжди можна зробити. Витрачатися на солідний ремонт, якщо ви збираєтеся продавати машину, не варто, підійде і частковий ремонт. Можна поміняти чохол на ручці КПП, замінити лампочки на приладі, якщо вони не працюють.

Замість того, щоб витрачатись на ТО, можна встановити прийнятну і привабливу вартість. Необов’язково стояти на авторинку, щоб продати авто, гарне оголошення може дати кращі результати. Машини добре продаються взимку і влітку.

Якщо покупець хоче оглянути автомобіль, добре мати гараж, де буде проходити огляд. У разі, якщо такого місця немає, можна попросити друга на час надати свій гараж. Якщо покупець наполягає на СТО, він має на це право. У будь-якому випадку, платити за це буде не продавець. На всі питання потрібно відповідати чітко, не вводячи в оману покупця.

Якщо оголошення складено вірно, а ваші відповіді на запитання істотні і вірні, з продажем авто не повинно виникнути проблем.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас