Послуги термінового евакуатора в Києві

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Послуги термінового евакуатора в Києві

Евакуатор – це транспорт спеціального призначення, призначений для транспортування легкових, вантажних машин, автобусів та іншого транспорту у випадках, коли їх самостійне пересування стає неможливим. 

В яких ситуаціях не обійтися без термінового евакуатора

Виклик евакуатора необхідний:

 • При поломки транспортного засобу, коли авто не може рухатися самостійно.
 • Пошкодження транспорту в результаті дорожньо-транспортної пригоди.
 • Автомобіль знаходиться в неналежному місці і ускладнює рух іншого транспорту.
 • Необхідна перевезення нового автомобіля з автосалону.

Евакуатор допоможе вирішити всі ці проблеми в максимально стислі терміни. В середньому, при терміновому виклику евакуатора в межах міста спецтехніка прибуває до місця протягом декількох хвилин. Для того щоб максимально скоротити терміни подачі евакуатора, служби розподіляють свою техніку по місту таким чином, щоб контролювати всі райони.

Які види евакуаторів застосовують для транспортування автомобілів

Види евакуаторів:

 • З лебідкою. Механізм для затягування автомобіля на платформу може бути гідравлічним, електричним або працювати від ручного управління. Даний вид спецтехніки призначений для транспортування засобів пересування, у яких вага не більше семи тонн. Такий евакуатор не вийде використовувати для транспортування машин з заклинило колесами і автоматичною коробкою передачі, тому про дані нюансах слід повідомити менеджеру при оформленні замовлення.
 • З гідроманіпулятором. Ця техніка об’єднує всі переваги вантажного автомобіля і крана. Затребувана для транспортування автомобілів після аварій, а також нових авто з заблокованими замками запалювання.
 • З зсувний платформою. Навантаження автомобіля здійснюється за допомогою лебідки і рухомої платформи, що дозволяє транспортувати будь-які автомобілі, в тому числі і спортивні, що мають низьку посадку.
 • З прямої платформою. Ця маневрена і досить компактна спецтехніка оснащена краном-маніпулятором зі стрілою, розрахованої для подачі на п’ять метрів. Затребувана при евакуації автомобілів в міських умовах, наприклад, транспорту, який знаходиться в неналежному місці.

На дорогах можливі самі різні випадки, від яких не застрахований жоден водій. Тому в телефонній книзі кожного автомобіліста повинен бути номер евакуаційної служби, яка надає термінову допомогу.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Меню
Позвонить сейчас